Odkurzacze

Odkurzacze

Odkurzacze są zaliczane do podstawowego sprzętu AGD i są niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu. Zależnie od tego, czy Twoje podłogi zostały wykończone drewnem, płytkami, panelami, czy też leżą na nich dywany, do wyboru masz różne typy odkurzaczy, które sprawdzą się na konkretnej powierzchni. W asortymencie firmy Kerpol ze Szczecina znajdziesz odkurzacze ręczne, elektryczne, bezworkowe i z filtrem wodnym.

Wydajne odkurzanie na wiele sposobów

Oferta odkurzaczy Kärcher została w tym roku znacznie poszerzona. Wszystkie modele charakteryzują się doskonałą siłą ssącą, wysoką jakością wykonania i niezawodnością. Innowacyjna linia akcesoriów standardowych zaprojektowana specjalnie na potrzeby nowych odkurzaczy gwarantuje doskonałe efekty czyszczenia i wysoki komfort użytkowania. Polecamy również wielofunkcyjne odkurzacze piorące, kominkowe i parowe.

Niezależnie od tego, jaki typ odkurzacza Kärcher wybierzesz, zyskujesz wysoką efektywność i niezawodność. W codziennym utrzymaniu porządku przydatny może się okazać odkurzacz ręczny, a alergicy poczują ulgę, wykorzystując odkurzacz z filtrem wodnym.

Sprawdź podkategorie