Traktory ogrodowe Stiga

Traktory ogrodowe Stiga

W naszym salonie sprzedaży w Szczecinie zakupisz traktory ogrodowe Stiga, które są doskonałym sprzętem do pracy na otwartym terenie. Ciągniki ogrodowe tej marki cechują się małymi rozmiarami, ale zostały przygotowane do realizacji wielkich zadań na dużych przestrzeniach. Gwarantują wyjątkowo precyzyjną pielęgnację trawnika i doskonale zastępują kosiarki spalinowe. Oferujemy najróżniejsze modele traktorków w zróżnicowanych cenach. To, który wybierzesz, zależy tylko od Ciebie. Jeśli będziesz potrzebować fachowej porady, pomożemy Ci dobrać ciągnik ogrodowy na miarę Twojego budżetu i potrzeb.

Zalety traktorów ogrodowych Stiga

Traktory ogrodowe Stiga zostały wyposażone nie tylko w funkcję koszenia, lecz także mulczowania. Umożliwia to wykorzystanie zebranych i rozdrobnionych w trakcie koszenia źdźbeł trawy i rozrzucenie ich na glebie. Stanowią one doskonały nawóz ze względu na pozostałe w nich składniki odżywcze. Dzięki traktorkowi Stiga utrzymasz trawę w doskonałej kondycji bez dodatkowego nakładu pracy i inwestycji w nawozy

.

Wśród zalet ciągników ogrodowych z naszej oferty można wymienić również:

  • wysoką wydajność koszenia (nawet w przypadku gęstej bądź wilgotnej trawy);
  • łatwość w obsłudze;
  • miękkie i ergonomiczne kierownice;
  • system wentylacyjny;
  • podwozia wykonane w wytrzymałych materiałów.

Co więcej, specjalnie zaprojektowane koła traktorka zapobiegają skalpowaniu trawnika i umożliwiają płynną jazdę na każdym terenie (na przykład pełnym nierówności bądź przeszkód).

Sprawdź podkategorie