Odkurzacze wielofunkcyjne

Odkurzacze wielofunkcyjne

Odkurzanie jest jedną z podstawowych czynności, jakie wykonujesz podczas sprzątania domu. Na usuwanie kurzu z dywanów i mebli pozwalają tradycyjne odkurzacze domowe. Dają Ci one jednak dość ograniczone możliwości działania. Z myślą o bardziej sprzątaniu nietypowych miejsc i zanieczyszczeń firma Kärcher stworzyła nowoczesne odkurzacze wielofunkcyjne. Te zaawansowane techniczne urządzenia doskonale sprawdzają się w utrzymaniu czystości w domu oraz w jego otoczeniu. W zależności od rodzaju odkurzacza, mogą zbierać suchy i wilgotny brud oraz wodę. W innej kategorii znajdziesz również odkurzacze parowe, które łączą sprzątanie z dezynfekowaniem powierzchni.

Urządzenia wielofunkcyjne Kärcher mogą być wykorzystywane do wielu zadań. Są to m.in. praktyczne odkurzacze piorące, które skutecznie wypiorą dywan lub tapicerkę. Znajdziesz wśród nich również odkurzacze kominkowe, które bez problemu usuną popiół z paleniska. Jednym z niestandardowych produktów zaliczanych do odkurzaczy jest pochłaniacz pyłu. To stosunkowo niewielkie urządzenie pozwala zachować porządek przy drobnych pracach domowych wykonywanych z użyciem wiertarki. Wszystkie odkurzacze piorące, odkurzacze kominkowe i inne modele oraz pochłaniacze pyłu są objęte naszym serwisem.

Odkurzacze piorące

Odkurzacze piorące to propozycja skierowana przede wszystkim do tych z Państwa, którzy są posiadaczami dywanów, wykładzin lub mebli tapicerowanych. To także rewelacyjne rozwiązanie dla osób zmagających się z alergiami lub domów, w których znajdują się raczkujące niemowlaki. To rodzaj odkurzacza wodnego, który pochłania wszelkie zabrudzenia umieszczając je w specjalnym pojemniku z wodą. Odkurzacz piorący to idealny gadżet do prania tapicerek i dywanów. Pomoże szybko i skutecznie przywrócić maksymalną czystość, zapewniając tym samym ochronę przed odkładaniem się kurzu oraz rozwojem środowiska, które jest przyczyną alergii i chorób. Z uwagi na swoje działanie z roku na rok zyskują coraz większą popularność.

Odkurzacze kominkowe

Sprzątanie kominka zwykłym odkurzaczem z pewnością zakończy się… niepowodzeniem i zniszczeniem sprzętu. Brak odpowiednich zabezpieczeń sprawi, że cały kurz i popiół przedostanie się do wnętrza urządzenia i skutecznie uszkodzi jego mechanizm. Chcąc zadbać o porządek znacznie lepszym rozwiązaniem są odkurzacze kominkowe. Odkurzacz kominkowy to sprzęt, który pozwoli szybko i skutecznie pozbyć się popiołu i sadzy z wnętrza kominka, bez ryzyka o przenoszenie się drobinek pyłu do wnętrza domu. Ręczne sprzątanie to czynność problematyczna i niezwykle czasochłonna, zatem chcąc ułatwić sobie pielęgnację warto dorzucić go do wyposażenia domowego. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępnych modeli odkurzaczy wszystkich właścicieli kominków. Gwarantujemy doskonałą jakość oraz niezawodne działanie.

Zobacz również:

Sprawdź podkategorie