Kosiarki i roboty koszące Stiga

Kosiarki i roboty koszące Stiga

Kosiarka jest najważniejszym urządzeniem, w które powinien się zaopatrzyć każdy ogrodnik oraz właściciel domu z dużym trawnikiem. Systematyczne koszenie trawy raz na kilka dni jest warunkiem uzyskania właściwych efektów w postaci silnie ukorzenionej, dorodnej trawy. Kosiarki elektryczne, kosiarki spalinowe i samojezdne oraz roboty koszące to jedna z ważniejszych grup produktów, jakie oferuje Stiga. Firma skupia się na wprowadzaniu innowacji, ulepszaniu swoich produktów i charakteryzuje się dbałością o każdy, najdrobniejszy szczegół. W rezultacie konstruktorzy Stiga każdą kosiarkę czy robot koszący traktują jak własne dziecko. Każdy model jest charakterystyczny i ma odrębne cechy. Kosiarki samojezdne, elektryczne i kosiarki spalinowe Stiga mają własną osobowość.

Kosiarki samojezdne

Kosiarki samojezdne to nowoczesne rozwiązanie cieszące się coraz większą popularnością. Niezwykłe ułatwienie i oszczędność czasu. Występują w trzech modelach: ridery, traktory i ZHT (kosiarki o zerowym promieniu skrętu). Wyglądem przypominają zminiaturyzowane ciągniki rolnicze. Odpowiednio dobrane do potrzeb, powierzchni trawnika oraz sposobu zagospodarowania terenu staną się jednym z najbardziej pomocnych urządzeń stosowanych do pielęgnacji ogrodów. Kosiarki samojezdne, początkowo wykorzystywane były jedynie przez służby dbające o utrzymanie porządku w miejscach publicznych, jednak z biegiem czasu wkroczyły także do ogrodów prywatnych. Dla wielu posiadaczy stanowią połączenie przyjemnego z pożytecznym. Łatwe w użytkowaniu, zapewniają równe przycięcie trawy, a także umożliwiają utrzymanie wygodnej pozycji, dzięki czemu z pewnością przypadną do gustu miłośnikom rozwiązań ułatwiających wykonywanie przydomowych obowiązków.

Kosiarki samojezdne czy spalinowe – jaką kosiarkę wybrać?

Kosiarki elektryczne czy kosiarki spalinowe? Multiclip, Twinclip, czy może 3w1? Wybór jest spory i jak zwykle należy do Ciebie. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, przygotowaliśmy mały poradnik, który pomoże dobrać kosiarkę odpowiednią do potrzeb. Dzięki temu poznasz technologie wykorzystywane w naszych urządzeniach i dowiesz się, które urządzenie najlepiej sprawdzi się w Twoim ogrodzie.

Sprawdź podkategorie