Autoryzowany salon urządzeń Karcher oraz Stiga w Szczecinie

Dystrybucja, serwis i wypożyczalnia urządzeń marki Kärcher

Firma Kerpol jest aktualnie największym autoryzowanym przedstawicielem marki Karcher w zachodniej Polsce. Dzięki temu naszym Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę sprzedażową oraz posprzedażową w zakresie serwisu urządzeń marki Karcher.

Działamy nieprzerwanie od 1993 roku, dzięki czemu mamy niezwykle duże doświadczenie w zakresie sprzedaży i naprawy urządzeń firmy Karcher. Nasze zaangażowanie i profesjonalne podejście do Klienta doceniła centrala firmy Kärcher, która przyznała nam status Kärcher Center Kerpol. Jest to dla nas niezwykłym wyróżnieniem na tle konkurencji. Naszym Klientom oferujemy korzystne rozwiązania z zakresu utrzymania czystości - profesjonalny Kärcher to gwarancja wydajności i niezawodności..

Dystrybucja i serwis urządzeń Stiga

Od lat współpracujemy również z firmą Stiga, która dostarcza wysokiej jakości urządzenia przeznaczone do pielęgnacji ogrodów. Znajdziesz wśród nich rewelacyjne kosiarki i traktory ogrodowe. Dzięki temu, naszym Klientom możemy zaproponować szeroki wybór produktów do pielęgnacji ogrodu. Do wszystkich urządzeń w naszej ofercie możemy zaoferować dodatkowy osprzęt, który podniesie funkcjonalność wcześniej zakupionych produktów. Szeroki wybór dodatków sprawia, że możemy dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Dysponując bogatym, wieloletnim doświadczeniem zawodowym, nasz autoryzowany serwis zapewnia Państwu kompleksowe usługi w zakresie doradztwa technicznego oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń.

Wypożyczalnia Kärcher

Poza dystrybucją i serwisem urządzeń oraz profesjonalnym doradztwem stwarzamy też naszym Klientom możliwość wynajmu niektórych maszyn czyszczących. Nasza wypożyczalnia Kärcher znajduje się w Szczecinie, a proponowane urządzenia wypożyczamy na atrakcyjnych warunkach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która – dzięki rozsądnie skalkulowanej cenie – jest najbardziej konkurencyjną ofertą urządzeń czyszczących na rynku. Za pomocą oferowanych przez nas urządzeń prace porządkowe mogą być wykonywane nie tylko bardziej efektywne, ale również przyjemniej.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży lub sklepu internetowego, w którym możesz zapoznać się z ofertą urządzeń marki Karcher oraz Stiga.

Nasz salon firmowy

 

Jak do nas trafić?