Traktor akumulatorowy Swift 372e (zestaw z akmulatorami i ładowarką)

  • Producent: Stiga
  • Kod produktu: 2T0250481/ST1W|277017008/ST1|277015008/ST1
  • Dostępność: W magazynie
  • 16 445,00PLN

  • Bez podatku: 13 369,92PLN

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas!
+48 91 4643640

W zestawie 3x akumulator 7.5 Ah, 1x akumulator 5 Ah oraz podwójna szybka ładowarka.

Koszenie trawnika powinno sprawiać przyjemność, a nie ból głowy. Przy szerokości zaledwie 73,5 cm i zewnętrznym promieniu skrętu 1,62 m STIGA Swift sprawnie przejeżdża przez wąskie luki i wokół nietypowo uformowanych grządek kwiatowych, w mgnieniu oka przywracając ogrodowi schludny i uporządkowany wygląd. A ponieważ wykorzystuje najnowszą technologię akumulatorów STIGA ePower, nie emituje oparów, drgań ani hałasu, na czym zyskujesz Ty i sąsiedzi.

Każdy z czterech oddzielnych akumulatorów STIGA ePower jest inteligentnie synchronizowany w celu poprawy wydajności i czasu pracy oraz zachowania jak najlepszej kondycji, tak aby dłużej niezawodnie działał. Można ich również używać w innych narzędziach ogrodowych STIGA ePower z serii 3, 5, 7 i 9. Traktor Swift może kosić na trzech akumulatorach, a jechać na dwóch. Co więcej, jest przeznaczona dla osób o różnym doświadczeniu w koszeniu. Po prostu usiądź, naciśnij przycisk uruchamiania i ruszaj naprzód. Bardzo niski środek ciężkości i lekko pracujący układ kierowniczy sprawiają, że nawet najtrudniejsze koszenie nie sprawia problemów, a zaawansowana ergonomia dba o wygodę i bezpieczeństwo na każdym zakręcie.

Nowy inteligentny tryb koszenia STIGA pozwala wybrać jedną z trzech prędkości noża odpowiednio do charakteru zadania. Przeciwbieżne ostrza inteligentnie współpracują z przeprojektowanym agregatem koszącym w celu poprawy jakości cięcia, a nowa mieszanka polipropylenu i dodatków amortyzujących wstrząsy zwiększa przepływ powietrza, wzmacniając zasysanie trawy i równocześnie obniżając hałas. Trawa sprawnie przemieszcza się przez ukryty tunel bezpośrednio z ostrzy do worka zbierającego, gdzie może być mocniej ubita.

Po nawiązaniu połączenia z aplikacją STIGA.GO można na pulpicie sprawdzać na żywo ilość energii pozostałej w akumulatorach albo za pomocą funkcji inteligentnego ładowania STIGA zaplanować ładowanie.

Cechy i zalety

Akumulatory ePower można przekładać do innych narzędzi ogrodowych Stiga z serii 5, 7 i 9

Zsynchronizowane akumulatory optymalizują dozowanie mocy, czas pracy i stan naładowania akumulatorów

Niewielkie wymiary umożliwiają zwinne poruszanie się po skomplikowanych ogrodach

Dwuostrzowy agregat koszący i aerodynamiczny kanał odbioru ścinek podnoszą efektywność działania

Inteligentne tryby koszenia pasujące do różnych zadań

 
traktor w trakcie pracy w ogrodzie

Niech Cię nie przerażają nietypowo zaaranżowane grządki kwiatowe. Niewielkie wymiary, bardzo wysoka zwrotność w terenie i mały promień skrętu sprawiają, że maszyna bez problemu poradzi sobie z koszeniem nawet skomplikowanego trawnika.

akumulatory traktora

3 akumulatory zsynchronizowane pod kątem optymalnej wydajności i czasu pracy pozwalają się zmierzyć z największym ogrodem. Można je przekładać również do innych narzędzi ogrodowych STIGA, np. z serii 5, 7 i 9.

widok na agregat tnący od spodu

Dzięki rozwiązaniom takim jak ostrza pracujące w przeciwnych kierunkach, przeprojektowany mechanizm tnący itd. zwiększyliśmy skuteczność koszenia i zbierania, a obniżyliśmy zużycie energii. Całość napędzają opatentowane silniki ostrzy STIGA.

pulpit sterowniczy

Dopasuj prędkość ostrza do trudności zadania. Tryb Eco oszczędza do 40% energii i pozwala skosić do 2800 m2 na jednym ładowaniu.

pedał sterowania prędkością jazdy

Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, a maszyna wykona nawet najbardziej skomplikowane koszenie. Funkcja sterowania jazdą jedną stopą, lekko pracujący układ kierowniczy i nisko położony środek ciężkości zapewniają pełną kontrolę.

smartfon na kierownicy

Na wyciągnięcie ręki masz wiele inteligentnych funkcji, umożliwiających na przykład sprawdzanie danych na pulpicie na żywo podczas koszenia czy zaplanowanie najlepszej pory ładowania w garażu.

Dane techniczne
System koszenia zbieranie do kosza
Zakres wysokości koszenia (mm) 30- 80 (6 poziomów)
Regulacja wysokości koszenia Tak, manualnie, za pomocą dźwigni
Napęd na koła tylne
Kosz 170 l, tekstylny
Koła 13x5.00-6" / 15x6.00-6"
Waga (kg) 127
Szerokość koszenia (cm) 72
Wymiary (dł x szer x wys) (cm) 233,8 x 88,0 x 110,0
Regulacja fotela tak
Napięcie akumulatora (V) 48
Pojemność akumulatora (Ah) 3 x 5Ah (w zestawie)
Moc znamionowa (kW) 2
Akumulator litowo-jonowy
Czas ładowania akumulatora (min.) 180
Liczba noży 2

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Produkty powiązane