Kosa spalinowa BC 730 B

  • Producent: Stiga
  • Kod produktu: 283221008/ST1
  • Dostępność: W magazynie
  • 1 374,00PLN

  • Bez podatku: 1 117,07PLN

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas!
+48 91 4643640

Kosa spalinowa STIGA 730 B ma mocny silnik o pojemności 25,4 cm³, szerokość koszenia 43 cm oraz uchwyt - kierownicę, który ułatwia sterowanie i manewrowanie. Konstrukcja jest nastawiona na komfort użytkowania, dlatego nawet przez gęstą roślinność przechodzi szybko i precyzyjnie. Do wyboru są dwa mechanizmy koszenia: wydajne ostrze 3 ARC zaprojektowane do walki z najtwardszymi i najbardziej zbitymi roślinami, natomiast nylonowa głowica tnąca Bump&Work jest idealna do przycinania bardziej miękkich traw. Głowicę opracowano pod kątem maksymalnej wydajności pracy, dlatego sesja wykaszania jest przerywana tylko na krótkie chwile, gdy trzeba zwolnić kolejny fragment nylonowej żyłki. Zamiast majstrować narzędziami w celu wymiany linki, wystarczy uderzyć głowicą żyłkową w podłoże. Ten ruch automatycznie uwolni wymagany odcinek nowej żyłki, umożliwiając kontynuowanie sesji i skoncentrowanie się na wykonywanym zadaniu. Kosa jest wyposażona w pojedyncze szelki, które rozkładają masę urządzenia równomiernie między ramię i biodro, podnosząc w ten sposób komfort pracy. Zalecamy noszenie słuchawek i rękawic — kierownica doskonale współgra z naszymi antywibracyjnymi i antypoślizgowymi rękawicami ochronnymi. Zadania, które wcześniej stanowiły poważne wyzwanie, teraz nie nastręczają żadnego problemu — mocny silnik bierze ciężką pracę na siebie, pozwalając użytkownikowi radować się efektem.

Cechy i zalety

Silnik o pojemności 25,4 cm³ i mocy 1,0 kW poprawiający skuteczność pracy

Podwójny uchwyt - kierownica zapewnia lepszą kontrolę i intuicyjność ruchów

Nylonowa głowica tnąca Bump&Work pozwala kosić dłużej

Ostrze 3 ARC do koszenia w najtrudniejszych warunkach

widok na silnik

Wydajny silnik o mocy 1 kW pozwala szybko i łatwo usuwać gęstą, zbitą roślinność.

manetka kierownicy z przyciskami sterującymi

Dobrze wyważona podwójna kierownica świetnie rozkłada masę i minimalizuje drgania. Zaprojektowany dla jeszcze większego komfortu i łatwiejszego sterowania

widok z przodu na wałek kosy

Kosa ma solidny prosty wałek zwiększający dokładność cięcia, który pozwala łatwo ustawić głowicę tnącą w wybranym miejscu.

głowica żyłkowa kosy spalinowej

Szybko, skutecznie i ultrasprawnie. Uwalnianie kolejnego fragmentu nylonowej żyłki nie mogłoby być łatwiejsze — wystarczy krótkie dotknięcie i można kontynuować koszenie.

Dane techniczne
Silnik spalinowy, 2 suwowy
Uchwyt kierownica podwójna, miękka
Waga (kg) 5,8
Szerokość koszenia (cm) 44
Moc 1,0 kW
Pojemność zbiornika paliwa 0,45 l
Rura 24 mm
Głowica Tap & Go podwójna żyłka
Pojemność skokowa silnika (cm3) 25,4
Szelki pojedyncze
Rozrusznik ręczny
Średnica żyłki 2,4 mm

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć