Glebogryzarki Stiga

Glebogryzarki Stiga

Stiga oferuje szeroką gamę glebogryzarek przeznaczonych do małych i dużych powierzchni, a także do różnych typów gleby. Ich wspólną cechą jest prosta obsługa. Kierownicę można regulować w obu płaszczyznach. Nóż załącza się, naciskając dźwignię na kierownicy. Wszystkie modele poza jednym, mają wsteczny bieg.

Glebogryzarki Stiga z naszego asortymentu są wykorzystywane w miejscach, w których ma powstać trawnik lub każda inna forma uprawy roślin. Pozwalają one na przygotowanie gleby do wysiewu nasion. Glebogryzarka sprawdzi się przede wszystkim w przypadku profesjonalnych firm, które zajmują się zawodowo pracami ogrodniczymi czy budowlanymi, choć i w warunkach domowych często jest przydatnym narzędziem. Profesjonalni użytkownicy chętnie korzystają także z traktorów ogrodowych Stiga, które również mogą służyć do przygotowywania ziemi pod uprawę i wielu innych zastosowań.

Dostępne glebogryzarki pozwalają na pracę z glebą na głębokości nawet 20 cm. Takie urządzenia wyposażono w liczne wirniki z każdej strony, które umożliwiają skuteczne rozbijanie grud ziemi. Ciekawym dodatkiem do takich urządzeń są także kółka, pozwalające na łatwiejsze transportowanie sprzętu w docelowe miejsce. Dzięki nim nie trzeba za każdym razem podnosić glebogryzarki.

Glebogryzarki spalinowe Stiga

Oferujemy przede wszystkim glebogryzarki spalinowe Stiga, które pozwalają na wykonywanie prac bez konieczności martwienia się o plączące się kable czy rozładowujący się akumulator. Sprawdzają się one świetnie nawet w sytuacji, gdy prace porządkowe muszą trwać co najmniej kilka godzin. W razie konieczności istnieje opcja dolania paliwa, by możliwe było dalsze działanie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, obejmującą kilka modeli glebogryzarek idealnych dla profesjonalistów i właścicieli prywatnych ogrodów. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Porównanie produktów (0)


Glebogryzarka spalinowa SRC 36 V

Glebogryzarka spalinowa SRC 36 V

211360042/ST1

Glebogryzarka STIGA SRC 36 V to połączenie komfortu i sterowności. Model SRC 36 V jest napędz..

1 484,00PLN Bez podatku: 1 206,50PLN

Glebogryzarka spalinowa SRC 585 RG

Glebogryzarka spalinowa SRC 585 RG

213601041/ST1

Mocna, kompaktowa i łatwa w użyciu glebogryzarka spalinowa STIGA SRC 585 RG idealnie sprawdzi..

2 569,00PLN Bez podatku: 2 088,62PLN

Glebogryzarka spalinowa SRC 685 RG

Glebogryzarka spalinowa SRC 685 RG

213851142/ST1

Przygotowanie ziemi pod uprawę zawsze sprawia Ci trudność? Jeśli tak, to wysokiej jakości gle..

2 804,00PLN Bez podatku: 2 279,67PLN

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)