Roboty sprzątające Kärcher – satysfakcja albo zwrot

baner promoujący możliwośc zwrotu robota sprzątającego rcv do 30 dni od zakupu

Akcja promocyjna „ROBOTY SPRZĄTAJĄCE KÄRCHER – SATYSFAKCJA ALBO ZWROT”

Kup jeden z modeli robotów sprzątających RCV 3 lub RCV 5 w terminie 11 września 2023 do 15 grudnia 2023 w punkcie sprzedaży biorącym udział w promocji. Jeśli z jakichkolwiek powodów urządzenie nie spełni Twoich oczekiwań i zechcesz je zwrócić wypełnij formularz dostępny poniżej w ciągu 30 dni od daty zakupu i zwróć zakupiony produkt.

Do produktu dołącz dowód zakupu oraz wydrukowany formularz zwrotu. Zwrot pieniędzy otrzymasz w przeciągu 28 dni roboczych od daty przyjęcia kompletnego urządzenia.

Więcej szczegółów znajdziesz w REGULAMINIE.

 

Czas na zwrot

Zwrotu możesz dokonać tylko w ciągu 30 dni od daty zakupu, a o zachowaniu terminu do zwrotu robota sprzątającego RCV decyduje data widniejąca na dowodzie nadania przesyłki.

Ograniczenia

Możesz zwrócić robota sprzątającego objętego promocją tylko jeden raz. Niedozwolony jest ponowny zwrot któregokolwiek robota, w tym innego niż pierwotnie testowany przez tego samego Nabywcę.

Koszt przesyłki

Koszty przesłania produktu ponosi Nabywca. Przesyłki za zaliczeniem pocztowym lub z jakąkolwiek inną formą płatności przerzuconej na adresata nie będą akceptowane.

 

Wypełnij formularz zwrotu