Roboty sprzątające Karcher RCV

Podstawowe informacje

Robot, chmura i aplikacja - 3 elementy, jeden kompatybilny system

Robot sprzątający Kärcher posiada wiele funkcji oraz możliwości konfiguracji - a także jest bardzo prosty w obsłudze. Połączenie robota, chmury i możliwości kontrolowania urządzenia w aplikacji zainstalowanej na smartfonie zapewnia doskonałe rezultaty czyszczenia. Timer i możliwość konfiguracji programów czyszczenia umożliwiają spersonalizowane użytkowanie. Gdy dla Twojego robota dostępne będą aktualizacje dotyczące zabezpieczeń i nowych funkcji, otrzymasz automatyczne powiadomienie w aplikacji. Odkryj autonomiczne rozwiązania w zakresie czyszczenia ułatwiające wykonywanie codziennych obowiązków, jak również pozwalające wygospodarować czas na przyjemności.

Robot sprzatający aplikacja

Przyszłość jest teraz: autonomiczne czyszczenie

Prosto uruchomisz odkurzacz automatyczny w aplikacji na swoim smartfonie, dzięki czemu po pracy wrócisz do czystego domu. Nasze odkurzacze automatyczne z funkcją mopowania zrobią wszystko za Ciebie. Robot wykorzystuje zaawansowaną technologicznie nawigację laserową LiDAR, umożliwiającą wstępne wyznaczenie planu pięter Twojego domu. Dzięki precyzyjnym czujnikom, podczas czyszczenia, urządzenie zawsze dokładnie zna swoją lokalizację, a także miejsce, w którym musi skręcić na stopniach lub schodach i potrafi ominąć przeszkody znajdujące się w pomieszczeniu. Odkurzacz automatyczny w pełni autonomicznie odkurza i wyciera posadzkę, a następnie wraca do stacji ładującej. Bieżące tworzenie mapy, w dowolnym momencie, umożliwia sprawdzenie postępu czyszczenia. Najbardziej zaawansowany model RCV 5, dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji posiada również funkcję wykrywania obiektów, co sprawia, że automatycznie może omijać nawet płaskie przedmioty takie jak: buty lub przewody. W trybie odkurzania urządzenie wykrywa dywany i zapewnia dokładne czyszczenie, a omija je podczas czyszczenia posadzek na mokro.

Precyzyjne czujniki RCV

Wybór należy do Ciebie: wybierz odpowiedni dla siebie sposób czyszczenia

Odkurzacze automatyczne Kärcher z funkcją mopowania są bardzo uniwersalne. Urządzenie umożliwia każdy rodzaj czyszczenia, zarówno zwykłe czyszczenie na sucho za pomocą szczotki obrotowej i funkcji zasysania, jak również na mokro przy użyciu ściereczki z mikrofibry oraz zbiornika czystej wody. Możliwość wygodnego kontrolowania pracy urządzenie w aplikacji zapewnia nad wszystkim kontrolę. Ustawienia dotyczące czyszczenia takie jak: moc zasysania lub ilość wody w trybie czyszczenia na mokro, można dostosować do indywidualnych wymagań. Mocno zanieczyszczone obszary można czyścić kilkukrotnie, co pozwala uzyskać jeszcze lepsze rezultaty.

Robot do odkurzania i mycia podłóg

RCV 3 – model podstawowy

 

Odkurzanie lub czyszczenie na mokro - RCV w podstawowej wersji potrafi jedno i drugie

Zyskaj czas na ważne w życiu rzeczy, a nasz robot sprzątający zajmie się odkurzaniem i mopowaniem. Nasz podstawowy model RCV 3 autonomicznie, systematycznie i skutecznie czyści wszystkie rodzaje zwykłych twardych posadzek oraz dywanów z krótkim runem - nawet gdy nie ma Cię w domu. Aplikacja pozwala dopasować sposób czyszczenia do Twoich indywidualnych wymagań, jak również domu. Ty decydujesz co i kiedy wyczyścić. Dla każdego pomieszczenia możesz wybrać inny program. Możesz wyznaczyć strefy, które urządzenie ma ominąć, bądź też wybrać czyszczenie punktowe, jeżeli określone miejsca wymagają dodatkowego czyszczenia. Precyzyjna technologia LiDARumożliwia przygotowanie mapy wszystkich pomieszczeń, a bezpieczeństwo urządzenia podczas czyszczenia zapewniają wyjątkowo wrażliwe czujniki umożliwiające wykrycie schodów oraz wysokich spadków.


Dane techniczne:

  • Moc zasysania: 2500 Pa;
  • Czas pracy: 120 min.
  • Zbiornik zanieczyszczeń 2 w 1 (330 ml) ze zbiornikiem czystej wody (170 ml)
  • Zbiornik suchych zanieczyszczeń: 500 ml

Więcej

 

RCV 5 – inteligentne urządzenie

 

Dokładny jak RCV 3 - ale wykorzystujący sztuczną inteligencję

Jeżeli chcesz mieć pewność, że buty i przewody nie zatrzymają robota sprzątającego, wybierz model RCV 5 wykorzystujący sztuczną inteligencję. Nasz najbardziej zaawansowany model wyczyści praktycznie każdą posadzkę. Nawigacja LiDAR, podwójny czujnik laserowy i kamera robota sprzątającego skutecznie wykrywają oraz pozwalają ominąć każdą przeszkodę. Urządzenie RCV 5 wyróżnia się wyjątkowo cichą pracą, dlatego idealnie sprawdzi się w każdym domu. W zależności od wybranego programu - robot sprzątający może odkurzać lub mopować twarde posadzki. Jeżeli potrzebujesz bardziej intensywnego odkurzania dywanów, warto uruchomić tryb Auto Boost zapewniający dodatkową moc zasysania, umożliwiającą usuwanie zanieczyszczeń z tekstyliów. W trybie mopowania odkurzacz automatyczny omija dywany. Dzięki aplikacji kontrolowanie RCV 5 jest wyjątkowo proste.


Dane techniczne:

  • Moc zasysania: 5000 Pa
  • Czas pracy: 120 min.
  • Zbiornik suchych zanieczyszczeń: 330 ml
  • Zbiornik czystej wody: 240 ml

Więcej

Autonomiczne czyszczenie - stało się możliwe dzięki aplikacji Home Robots

Aplikacja Kärcher Home Robots zapewnia dostęp do wszystkich ważnych funkcji Twojego automatycznego robota odkurzającego i mopującego. Autonomiczny sposób czyszczenia oferuje wiele nowych funkcji takich jak: ustawianie czasu czyszczenia i tworzenie map pomieszczeń – bez względu na to, gdzie się znajdujesz. Przed dotarciem do domu możesz zdalnie uruchomić robota sprzątającego! Wystarczy włączyć urządzenie za pomocą aplikacji zainstalowanej na swoim smartfonie i cieszyć się możliwością powrotu do czystego domu. Aplikację Kärcher Home Robots można bezpłatnie pobrać z Apple Store lub Google Play. Po prostu pobierz i sprawdź ile przyjemności sprawia autonomiczne czyszczenie.

Wyznaczanie obszarów czyszczenia

Wyznaczanie obszarów czyszczenia

Odkurzacze automatyczne Kärcher z funkcją mopowania czyszczą w autonomiczny i systematyczny sposób. Strefy, które robot sprzątający ma ominąć można wyznaczyć w aplikacji. Jeżeli są miejsca wymagające odkurzania, ale bez mopowania, istnieje możliwość wyznaczenia obszarów, których robot nie będzie wycierał na mokro. Gdy trzeba ominąć całe pomieszczenie, można wyznaczyć tzw. „wirtualne ściany”, które uniemożliwią przedostanie się urządzenia do jego wnętrza. Można to w intuicyjny i łatwy sposób zrobić w aplikacji.

Różne tryby czyszczenia

Różne tryby czyszczenia

Aplikacja Home Robots oferuje znacznie większą funkcjonalność niż podstawowy program autonomicznego czyszczenia. Odkurzanie, mopowanie lub połączenie dwóch programów czyszczenia - dzięki aplikacji wszystko jest dostępne po naciśnięciu jednego przycisku. Z łatwością wybierzesz tryb czyszczenia dla określonych pomieszczeń albo obszarów. Zgodnie z indywidualnymi wymaganiami możesz skonfigurować rożne parametry - od mocy zasysania odkurzania do prędkości tłoczenia wody podczas czyszczenia na mokro.

Czyszczenie punktowe i obszaru

Czyszczenie punktowe i obszaru

Gdy na posadzce pojawiają się okruchy lub inne zanieczyszczenia, można wybierać spośród dwóch elastycznych rozwiązań. W aplikacji można też wyznaczyć określone miejsce wymagające czyszczenia. W przypadku większych obszarów wymagających czyszczenia, w aplikacji można wyznaczyć jego granice i szybko usunąć zanieczyszczenia.

Włączanie i wyłączanie funkcji

Włączanie i wyłączanie funkcji

Różnorodne funkcje takie jak: tryb Auto Boost, funkcja wykrywania dywanów, bądź też sztuczna inteligencja, mogą być włączone lub wyłączone, aby sprostać indywidualnym potrzebom oraz preferencjom użytkownika. Tryb Auto Boost można na przykład wyłączyć w przypadku dywaników i dywanów, aby lekkie zanieczyszczenia usuwać z niską mocą zasysania. To pozwala zaoszczędzić energię i wydłużyć czas czyszczenia zanim robot sprzątający będzie musiał powrócić do stacji ładującej.

Harmonogram czyszczenia 2.0

Harmonogram czyszczenia 2.0

Timer w aplikacji Home Robots umożliwia tworzenie spersonalizowanych harmonogramów dla Twojego robota sprzątającego Kärcher. To pozwala nie tylko wyznaczyć dni i czas pracy urządzenia, ale także, które obszary powinny zostać wyczyszczone przy pomocy wybranego programu. Mapy wszystkich pomieszczeń umożliwiają indywidualne czyszczenie każdego z nich.

Ochrona danych

Ochrona danych

Cały ruch danych pomiędzy aplikacją Home Robots na smartfonie, a robotem sprzątającym odbywa się przez chmurę z serwerami zlokalizowanymi wyłącznie w Niemczech. Kärcher jako niemiecki producent zwraca szczególną uwagę na ochronę danych i podejmuje środki zapewniające spełnianie w tym zakresie wszystkich obowiązujących wymogów prawnych. Regularne aktualizacje oprogramowania i zabezpieczeń zapewniają, że Twoja aplikacja jest zawsze zaktualizowana do najnowszej wersji, a dane bezpieczne.

Statystyki dotyczące akcesoriów

Statystyki dotyczące akcesoriów

Sposób użytkowania automatycznego odkurzacza jest inny w każdym domu i zależy od różnych czynników takich jak: obszar czyszczenia, ilość zanieczyszczeń oraz częstotliwość czyszczenia. W różnym stopniu będą zużywały się również akcesoria. Aplikacja Home Robots pokazuje stopień zużycia, na przykład szczotek, i sygnalizuje, kiedy należy wymienić akcesoria na nowe. To sprawia, że urządzenie zawsze jest doskonale wyposażone, co pozwala uzyskać najlepsze efekty czyszczenia.

Historia czyszczenia

Historia czyszczenia

W aplikacji Home Robots każde czyszczenie jest rejestrowane w czasie rzeczywistym, a następnie zapisywane. To umożliwia monitorowanie sposobu użytkowania Twojego robota sprzątającego. Kiedy urządzenie czyściło dane pomieszczenie, jaką odległość pokonało i ile metrów kwadratowych odkurzyło lub wyczyściło na mokro. Dzięki temu masz wszystko pod kontrolą - nawet gdy nie ma Cię w domu.

Inne funkcje

Inne funkcje

Aplikacja Home Robots umożliwia dostęp do wszystkich ważnych funkcji Twojego automatycznego odkurzacza. To uwzględnia dodatkowe funkcje, które mogą być przydatne w różnych sytuacjach. Aplikacja zainstalowana na smartfonie może posłużyć jako pilot do Twojego robota, gdy urządzenie musi dotrzeć do trudno dostępnego miejsca. Za pomocą smartfona można zmienić także ustawienia języka i głośność komunikatów lub udzielić odpowiedzi na często zadawane pytania.