Robocleaner RC 3 - więcej czasu dla siebie.

automatyczny odkurzacz RC 3 w czasie sprzątania

Więcej wolnego czasu dzięki ciężko pracującemu pomocnikowi

Ludzie na całym świecie przeznaczają średnio 3 godziny tygodniowo na sprzątanie. Najbardziej czasochłonnym zajęciem jest odkurzanie. Korzystając z nowego robota odkurzającego Kärcher RC 3 możesz uzyskać więcej wolnego czasu. Mały, okrągły pomocnik w pracach porządkowych zajmie się kurzem, czy okruszkami na podłodze bez potrzeby nadzoru, dzięki czemu jego właściciel będzie mieć więcej czasu na inne, ciekawsze zajęcia

Sprytny sprzątacz

RC 3 posiada laserowy system nawigacji za pomocą którego na początku mierzy każde pomieszczenie a następnie sprząta je w logicznej sekwencji, bez pozostawiania nieposprzątanych miejsc. Szczotka boczna zapewnia dokładne czyszczenie również wzdłuż krawędzi.

Jeśli ten sprytny sprzątacz ma odkurzyć tylko wybraną powierzchnię, za pomocą aplikacji możliwe jest uruchomienie selektywnego sprzątania. Z pomocą tej aplikacji w smartfonie i domowej sieci WiFi, możliwe jest również przygotowanie planu sprzątania, obserwacja jego postępu i aktualnego statusu, czy też odesłanie robota do jego stacji dokującej, jeśli nie chcesz aby sprzątał w tej chwili

Mniej czasu potrzebne na sprzątanie, dłuższy wypoczynek

Funkcja kalendarza pozwala dokładnie zdefiniować kiedy robot powienien pracować. Jeśli dla przykładu w godzinach porannych wszyscy są poza domem, jest to doskonały czas kiedy RC 3 może zająć się odkurzeaiem podłogi bez przeszkadzania domownikom. Dzięki temu masz pewność, że gdy po długim dniu pracy wrócisz do domu, podłogi będą już czyste - znikną nawet okruszki pozostawione w porannym pośpiechu na kuchennej podłodze.

 

sterowanie odkurzaczem RC 3 za pomocą smartfona

Inteligentne odkurzanie

RC 3 skanuje i mapuje pomieszczenie, a podczas tej czynności planuje najbardziej optymalną trasę odkurzania. Nawigacja laserowa i czujniki uskoku pozwalają urządzeniu na sprawne omijanie przeszkód i zapobiegają upadkowi ze schodów. Po wyczerpaniu się baterii robot automatycznie wraca do stacji ładowania. Dzięki mapowaniu po naładowaniu baterii ponownie podejmuje przerwaną czynność w miejscu, gdzie ostatnio zakończył odkurzanie.

Przebywając w obszarze domowej sieci RC 3 może być obsługiwany za pomocą dedykowanej aplikacji na smartfony i tablety.

RC 3 widok z boku

Intuicyjna obsługa.
Inteligenty system nawigacji laserowej i funkcja mapowania.

 

RC 3 widok od spodu

System podwójnych szczotek.
Wytrzymała bateria litowo-jonowa.

 

RC 3 mapuje sprzątaną powierzchnię

Precyzyjne mapowanie przekłada się na wysoką skuteczność odkurzania.

RC 3 tworzy mapę odkurzanej powierzchni. Dzięki temu nie omija obszarów, które wymagają czyszczenia, a jego praca jest bardziej wydajna. Aplikacja na smartfony umożliwia przeglądanie mapy powierzchni stworzonej przez odkurzacz. Z pomocą aplikacji można również sprawdzić, które miejsca zostały już odkurzone.

widok szczotki RC 3 w trakcie odkurzania

Dobra wydajność powierzchniowa

Robot został wyposażony w wyjątkowo wydajny system zbierania zanieczyszczeń, na który składają się dwie szczotki: gumowa z lamelkami i z tworzywa sztucznego ze spiralnie ułożonym włosiem. Dodatkowo odkurzacz posiada boczną szczotkę podmiatającą. Wszystko to umożliwia mu optymalne zbieranie zanieczyszczeń z podłóg twardych i dywanów o krótkim włosiu.

 

Funkcjonalność

laserowe czujniki odległości

Czujnik odległości i wysokości
Czujnik odległości pomaga uniknąć kolizji z elementami wyposażenia domu natomiast czujnik wysokości zabezpiecza odkurzacz przed spadnięciem ze schodów.

odkurzanie dywanu przez robot RC 3

Odkurzanie dywanów o niskim runie
RC 3 może dokładnie nawet odkurzać dywany o niskim runie.

RC 3 sprzątający pod komodą

Czyszczenie pod meblami
Dzięki niskiemu profilowi odkurzacz może czyścić powierzchnie pod meblami (minimalna wysokość > 10 cm)

ładowanie RC 3 w stacji dokującej

Autonomiczne ładowanie
RC 3 może doładowywać się samodzielnie w zależności od potrzeb, w przerwach pomiędzy czyszczeniem lub ładować się do pełnej pojemności baterii po zakończeniu czyszczenia.

łatwe wyjmowanie zbiornika na kurz

Bez kontaktu z brudem
Zbiornik na zanieczyszczenia można łatwo opróżnić bez kontaku z brudem.

wymienna bateria

Wymienna bateria
Baterię RC 3 łatwo włożyć lub zdemontować w zależności od potrzeb.

łatwe wyjmowanie i czyszczenie filtra

Filtr dokładny
Bardzo łatwe czyszczenie lub wymiana dokładnego filtra.

łatwe czyszczenie szczotki głównej

Szczotka główna
Łatwy dostęp i minimalny wysiłek potrzebny do wyczyszczenia szczotki głównej.

demontowalna szczotka boczna

Szczotki boczne
Boczne szczotki zamontowane są za pomocą wkrętów, dzięki czemu łatwo je odkręcić i wymienić

 

Pobierz aplikację dla RC 3 na smartfona!

pobierz aplikację dla iOS z AppStore

App Store

Aplikację Home & Garden do zarządzania i monitorowania inteligentnych urządzeń Kärcher pobierzesz z App Store. Aplikacja jest kompatybilna z iOS w wersji 9 i późniejszymi.

Pobierz z App Store

pobierz aplikację dla Android z Google Play

Google Play

Aplikację Home & Garden do zarządzania i monitorowania inteligentnych urządzeń Kärcher pobierzesz z App Store. Aplikacja jest kompatybilna z systemem Android w wersji 4.4.2 i późniejszymi.

Pobierz z App Store

Poznaj robot odkurzający RC 3