MIC 42 jest pierwszym urządzeniem w swojej klasie spełniającym rygory normy emisji Stage V i doskonale nadaje się do zastosowania w centrach miast.

Ergonomicznie zaprojektowana kabina kierowcy oferuje 1,2 m3 przestrzeni i doskonałą widoczność (360°). Dla wygody operatora w kabinie znajduje się uchwyt na 1-litrową butelkę, zamykany schowek oraz ładowarka USB. Panel sterujący zintegrowany z podłokietnikiem gwarantuje intuicyjną i wygodną obsługę. Silnik Diesla w technologii common rail wyposażono w filtr cząstek stałych, umożliwiając swobodne spełnienie wymogów nowej normy emisji spalin Stage V. Wyposażony w zbiornik o pojemności 800 litrów pojazd o szerokości 1,08 m okazuje się niezwykle kompaktowy i zwrotny, a przy tym umożliwiający długie, nieprzerwane interwały pracy. System dwóch szczotek zamiatających gwarantuje doskonałe rezultaty sprzątania. Każda ze szczotek może być sterowana i podnoszona osobno. Niskie zużycie paliwa to zarazem ochrona środowiska jak i większa ekonomia pracy. Pojazd wyposażony w mocny silnik (moc 42 KM, moment obrotowy 130 Nm) o napędzie hydraulicznym bez trudu potrafi przewozić tonę zanieczyszczeń bądź akcesoria o odpowiadającej masie.

Cechy i zalety

widok na silnik maszyny

Ekonomiczny napęd przyjazny środowisku.

Silnik diesla w technologii common rail wyposazony w filtr cząsteczek stałych. Możliwe wykorzystanie w centrach miast o wysokich ograniczeniach emisyjności. Niskie zużycie oleju napędowego ogranicza koszty eksploatacji.

tył nośnika z uniesioną ramą

Zintegrowany system szybkiej wymiany

Z tyłu unoszona rama z systemem szybkiej wymiany akcesoriów. Dostępna opcjonalnie kaseta szybkozłączek ogranicza niewygodę przepinania złączek indywidualnie.

wnętrze kabiny operatora

Komfort obsługi

Największa w tej klasie kabina (1,45 m³ pojemności powietrza), widoczność 360° zapewnia maksymalną wygodę i bezpieczeństwo użytkowania Przeszklona kabina, zamykany schowek, port USB, uchwyt na 1-litrową butelkę.

Łatwość serwisowania
 • Szybki i łatwy dostęp serwisowy do kluczowych komponentów bez użycia narzędzi.
 • Zewnętrzne panele zawierające zbiornik paliwa, chłodnice paliwa i skraplacz klimatyzacji umieszczono na zawiasach, umożliwiając sprawne i szybkie czyszczenie, przegląd i serwisowanie.

Wyposażenie

 • Filtr cząsteczek stałych
 • Klimatyzacja
 • Ogrzewanie
 • Zbiornik na śmieci, 800 l
 • Obrotowe światło ostrzegawcze
 • Do całorocznego stosowania
Dane techniczne
Dopuszczalna masa całkowita (kg) 2500
Dopuszczalny nacisk na oś przednią (kg) 1750
Dopuszczalny nacisk na oś tylną (kg) 1750
Rozstaw osi (mm) 1500
Ładowność 1100 kg
Napęd Silnik diesla w technologii common rail wyposazony w filtr cząsteczek stałych
Waga (kg) 1400
Moc 31 kW / 42 KM
Wymiary (dł x szer x wys) (cm) 320,0 x 140,0 x 223,0
Zbiornik paliwa 41 l
Pojemność skokowa silnika (cm3) 1568
Ilość cylindrów 3
Prędkość robocza (km/h) 25
Prędkość jazdy (km/h) 25

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

MIC 42

 • Producent: Kärcher
 • Kod produktu: 1.442-250.2
 • Dostępność: W magazynie
Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas!
+48 91 4643640