Kosiarki marki Stiga w autoryzowanym serwisie Kerpol

Kosiarka Stiga na trawniku

Kosiarka Stiga na trawniku

Szczecin się rozrasta, coraz więcej domów buduje się na przedmieściach, a wokół tych domów piętrzą się zadbane ogrody. Każdy, kto kiedykolwiek zajmował się ogrodem wie, jak ciężka jest to praca. Dlatego Kerpol - salon firmowy marki Stiga, wychodzi naprzeciw potrzebom mieszkańców, oferując bogaty asortyment szwedzkiego potentata.

W ogrodzie nigdy nie brakuje pracy, więc każda pomoc jest na wagę złota. Oferujemy szeroką gamę kosiarek, które z łatwością poradzą sobie z każdym trawnikiem. Od małych elektrycznych, poprzez szerokie i wydajne spalinowe, aż do kosiarek z serii Pro, dla najbardziej wymagających użytkowników.

Oprócz tego na bardzo duże trawniki oferujemy traktory koszące, z możliwością przekształcenia ich w zamiatarkę, pług, czy nawet odśnieżarkę, co czyni z tych urządzeń nieocenioną pomoc przez cały rok.

Na osobny akapit zasługują roboty koszące Stiga AutoClip. Najnowszy wynalazek szwedzkich inżynierów pozwala zapomnieć o istnieniu trawnika i rozkoszowanie się codziennie równo skoszoną trawą pod oknem. Istnieją małe, proste roboty do utrzymania niewielkich trawników, ale także i duże, inteligentne maszyny, potrafiące skosić nawet największy ogród. Dzięki temu rozwiązaniu już nigdy nie będzie trzeba martwić się o skoszenie trawy, już nigdy nie będzie konieczności chodzenia za kosiarką. Robot wszystko zrobi w imieniu swojego właściciela.

Jednak oprócz kosiarek, marka Stiga w swojej ofercie posiada także szereg mniejszych i większych urządzeń do utrzymania porządku i piękna terenów zielonych. Od małych akumulatorowych sekatorków, podcinarek i kos spalinowych, przez dmuchawy do zbierania liści, piły łańcuchowe, glebogryzarki, wertykulatory, aż po odśnieżarki. Potrzebujesz sprzętu do pomocy w pracach ogrodowych - MY TO MAMY!