Pompy

Pompy

Zarówno podlewanie ogrodu, jak i pielęgnacja oczka wodnego czy dostarczanie wody do pomieszczeń gospodarczych z własnej studni wymagają zastosowania odpowiednich urządzeń i akcesoriów. Zaliczają się do nich również pompy – niezbędne do napełniania zbiorników, jak i do ich opróżniania. Pompy ciśnieniowe i zanurzeniowe są też przystosowane do opróżniania szamb i zbiorników brudnej wody, co pozwala na rozwiązanie problemu ścieków w miejscach oddalonych od sieci miejskich.

Firma Kärcher to specjalista również w zakresie pomp. Nawadnianie, wypompowywanie, doprowadzanie wody – wszystko to jest możliwe z pompami Kärcher! Jako światowy lider w produkcji wysokociśnieniowych urządzeń czyszczących, firma łączy swoje doświadczenie z nowoczesną technologią.

Solidne i trwałe.

Każdy właściciel domu wie, że woda staje się z roku na rok coraz droższa. Warto więc zacząć wykorzystywać wodę z alternatywnych źródeł np. deszczówkę. Jest to nie tylko ekonomicznie opłacalne, ale także wysoce przyjazne dla środowiska. Woda użytkowa może skutecznie zastąpić wodę wodociągową zarówno w ogrodzie (do nawadniania roślin), jak i w domu (do pralki czy WC). Pompy ciśnieniowe Kärcher umożliwiają pobieranie wody z alternatywnych źródeł (oczek wodnych, beczek, zbiorników na deszczówkę czy studni), a następnie jej transport i zasilanie różnorodnych punktów odbioru.

Sprawdź podkategorie