Ręczny odkurzacz VC 5 - teraz również w wersji bezprzewodowej

odkurzanie bezprzewodowym odkurzaczem vc 5

Bezprzewodowy i kompaktowy

Szybkie odkurzanie tuż przed przybyciem gości, albo zebranie z podłogi odkruszków po śniadaniu. Zrób to łatwo i dokładnie z wykorzystaniem bezprzewodowego i kompaktowego odkurzacza Kärcher VC 5, bez konieczności rozplątywania kabla i poszukiwania gniazdka sieciowego. Odkurzacz ten jest zawsze pod ręką, elastycznie dopasowujący się do bieżących potrzeb, a przez to doskonały do regularnego sprzątania domu lub uzupełniającego odkurzania pomiędzy dokładnym sprzątaniem.

Wydajny i niewielki

W pozycji parking odkurzacz ma zaledwie 62 cm wysokości, dzięki czemu możesz go po prostu schować w szufladzie, czy na dole lub w rogu szafy. Gdy będziesz go potrzebować, po prostu pociągnij za rękojeść, aby rozciągnąć teleskopową rurę do żądanej długości. Rozwiązanie to ułatwia również dotarcie do miejsc pod meblami, czy zebranie kurzu z lamp sufitowych. Zależnie od modelu, zastosowany akumulator pozwala na pracę nawet do 60 minut na jednym ładowaniu i dokładne odkurzenie zarówno twardych podłóg jak i dywanów. Posiada trzy stopnie mocy ssania - w czasie odkurzania po prostu wybierz ustawienie odpowiednie do ilości kurzu i rodzaju czyszczonej powierzchni.

Mocne wsparcie

Bezprzewodowy odkurzacz Kärcher VC 5 jest tak samo ekonomiczny jak wygodny. Po pierwsze, zastosowany system bezworkowy pozwala wyeliminować konieczność używania worków filtrujących. Odkurzacz posiada wydajny, wyjątkowo solidny silnik bezszczotkowy. Ważna informacja dla alergików - filtr HEPA zastosowany w wersji Premium pozwala wyeliminować 99,98% cząsteczek kurzu z wyrzucanego powietrza. Obie wersje bezprzewodowych odkurzaczy VC 5 dostarczane są ze ssawką podłogową oraz ssawką do tapicerki. W pakiecie standardowym wersji Premium dodatkowo znajdują się: ssawka szczelinowa i szczotka do tapicerki.

1 Zgodnie z normą EN1822:1998

Poznaj ręczne odkurzacze bezprzewodowe