Nowość. Myjki Karcher Smart Control. Przedłużona gwarancja

przedłużona gwanrancja na myjki smart control

 

Pierwsze w historii urządzenia wysokociśnieniowe, które umożliwiają połączenie z aplikacją.

Wow! Myj jak ekspert.

Urządzenia wysokociśnieniowe Smart Control umożliwiają połączenie z aplikacją Home & Garden z wykorzystaniem bezprzewodowego połączenia Bluetooth. Myjką Smart Control będziesz mógł zarządzać bezpośrednio w swoim smartfonie, przez aplikację. Wybierzesz i sprawdzisz jakie jest idealne ciśnienie do czyszczenia danego przedmiotu, jak również akcesoria, które zapewnią najlepszy rezultat czyszczenia.

 

Czyść jak ekspert przez aplikację z konsultantem mobilnym

Wystarczy, że połączysz urządzenie wysokociśnieniowe Smart Control z aplikacją Kärcher Home & Garden w swoim smartfonie – czyszczenie będzie łatwiejsze i bardziej skuteczne. Konsultant w aplikacji udzieli praktycznych wskazówek w zakresie sposobów czyszczenia oraz czyszczonych przedmiotów np. wskaże optymalny poziom ciśnienia, który należy wybrać podczas czyszczenia określonej powierzchni / przedmiotu.

aplikacja w telefonie

Tryb Boost

Myjki Smart Control posiadają tryb Boost, który zapewnia dodatkową moc usuwania zanieczyszczeń. Dlatego urządzenia poradzą sobie nawet z uporczywymi zabrudzeniami. Po uruchomieniu trybu, zwiększone ciśnienie utrzymuje się przez 30 sekund. Tryb Boost można aktywować przy pomocy pistoletu wysokociśnieniowego lub w aplikacji.

tryb boost

Wszystko, czego potrzebujesz

Dzięki wyposażeniu myjek w pistolet wysokociśnieniowy Smart Control, lancę spryskującą 3-w-1 Multi Jet oraz system podawania środka czyszczącego Plug ’n’ Clean z łatwością stawisz czoła każdemu wyzwaniu w zakresie czyszczenia.

mycie chodnika myjką smart control

 

tryb boost w pistolecie

Zalety, które ułatwiają czyszczenie myjkami Kärcher Smart Control

  • Obrócenie lancy wysokociśnieniowej 3-w-1 Multi Jet, umożliwia bezpośredni wybór rodzaju strumienia – możesz pracować bez konieczności zmiany lancy.
  • Optymalne ustawienie poziomu ciśnienia dla określonej czynności wskazują symbole znajdujące się na lancy wysokociśnieniowej 3-w-1 Multi Jet.
  • Poziomy ciśnienia HARD, MEDIUM, SOFT i BOOST można wygodnie wybrać za pomocą przycisków „+/–" znajdujących się na pistolecie wysokociśnieniowym lub z poziomu aplikacji Kärcher Home & Garden.
  • Możliwość wyboru ustawienia MIX do podawania środka czyszczącego i jego dozowania przyciskami „+/–“ lub z poziomu aplikacji.
  • Przejrzysty wyświetlacz LCD pokazuje bieżace ustawienie poziomu ciśnienia

 

Aplikacja Home & Garden

Inteligentne rozwiązania w myjkach wysokociśnieniowych Kärcher. Urządzenia Smart Control nie tylko posiadają odpowiednią moc, ale również oferują możliwość czerpania z bogatego doświadczenia firmy Kärcher. W aplikacji Home & Garden, przez Bluetooth, z łatwością sparujesz myjkę Smart Control ze swoim smartfonem. Z kolei dzięki eksperckim poradom na nowo zachwycisz się czyszczonymi przedmiotami.

 

 

Przedłuż gwarancję do 3 lat na myjkę Smart Control!

Przedłużenia gwarancji na myjkę Smart Control można dokonać w ciągu 3 miesięcy licząc od daty zakupu urządzenia.

Ze względu na nieprofesjonalny charakter urządzenia, gwarancja na urządzenie jest udzielana wyłącznie konsumentowi tzn. osobie fizycznej, która nabywa rzecz ruchomą w celu niezwiązanym z prowadzoną działalnością gospodarczą bądź zawodową (Dz.U. Nr. 141, poz. 1176 z 2002 r.).

Gwarancja nie obejmuje wad powstałych w wyniku uszkodzeń mechanicznych, termicznych lub chemicznych urządzenia i wyposażenia, spowodowanych wadliwą instalacją elektryczną Użytkownika, zalaniem podzespołów elektrycznych wodą, przeciążeniem urządzenia itp.

Więcej informacji na temat warunków gwarancji znajdziesz na stronie producenta.

Lista urządzeń objętych promocją: