Dystrybutor i serwis profesjonalnych urządzeń marki Karcher

O firmie Kerpol

Firma Kerpol jest aktualnie największym autoryzowanym przedstawicielem marki Karcher w zachodniej Polsce, dzięki czemu naszym Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę sprzedażową oraz posprzedażową w zakresie serwisu urządzeń marki Karcher.

Działamy nieprzerwanie od 1993 roku, dzięki czemu mamy niezwykle duże doświadczenie w zakresie sprzedaży i naprawy urządzeń firmy Karcher. Nasze zaangażowanie i profesjonalne podejście do Klienta doceniła centrala firmy Kärcher, dzięki czemu przyznano nam status Kärcher Center Kerpol, co jest dla nas niezwykłym wyróżnieniem na tle konkurencji. Naszym Klientom oferujemy niezwykle korzystne rozwiązania z zakresu utrzymania czystości za pomocą profesjonalnych urządzeń marki Karcher.

Stiga

Od lat współpracujemy również z firmą Stiga, która dostarcza wysokiej jakości urządzenia przeznaczone do pielęgnacji ogrodów, takie jak kosiarki i traktory ogrodowe. Dzięki temu, naszym Klientom możemy zaproponować szeroki wybór produktów ogrodowych. Do wszystkich urządzeń w naszej ofercie możemy zaoferować dodatkowy osprzęt, który podniesie funkcjonalność wcześniej zakupionych produktów. Szeroki wybór dodatków sprawia, że możemy dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Dysponując bogatym, wieloletnim doświadczeniem zawodowym, nasz autoryzowany serwis zapewni Państwu kompleksowe usługi w zakresie doradztwa technicznego oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń marki Karcher.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, która dzięki rozsądnie skalkulowanej cenie jest najbardziej konkurencyjną ofertą profesjonalnych urządzeń czyszczących na rynku. Dzięki oferowanym przez nas urządzeniom, prace porządkowe mogą stać się nie tylko bardziej efektywne, ale również przyjemniejsze, co w konsekwencji sprawi, że wszyscy będziemy żyć w czystym, lepszym otoczeniu.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży lub sklepu internetowego, w którym mogą Państwo zapoznać się z ofertą urządzeń marki Karcher oraz Stiga.

Nasz salon firmowy

 

Jak do nas trafić?