• Wytwornica suchego lodu IP 120

Wytwornica lodu dla przedsiębiorstw traktujących czyszczenie suchym lodem jako część procesu produkcyjnego lub dla firm, które sprzedają suchy lód / świadczą usługi czyszczenia tą metodą.

Zaletą posiadania wytwornicy suchego logu jest ciągła dostępność świeżego granulatu, możliwość zabezpieczenia dużych ilości suchego lodu, większa elastyczność oraz oszczędność wiążąca się z własną produkcją przy dużym zużyciu. Dodatkowo świeże palety posiadają wyższą agresywność usuwania zanieczyszczeń. Pelety suchego lodu wytwarzane są przez rozprężenie ciekłego dwutlenku węgla (CO2) w bardzo krótkim czasie. Rozprężenie to powoduje spadek temperatury dlatego CO2 zamarza w temperaturze -79°C do postaci „śniegu" który jest sprężany w matrycy w pręty suchego lodu dzielone następnie na pelety wielkości od 0,5-3mm. Suchy lód nie topnieje do postaci płynnej dwutlenku węgla ale sublimuje bezpośrednio do postaci gazowej.

Cechy i zalety

Modele IP 55, IP 120 oraz IP 220 to doskonałe rozwiązanie do produkcji suchego lodu na własne potrzeby. Suchy lód idealnie nadaje się wszędzie tam gdzie konieczne jest efektywne chłodzenie. Kärcher oferuje 2 rodzaje pudeł do transportu suchego lodu. Białe, wykonane z polistyrenu, do transportu do 25 kg suchego lodu oraz czarne, wykonane ze spienionego polipropylenu (EPP) do transportu do 100 kg suchego lodu.

Wyposażenie standardowe

  • Kształtka granulek suchego lodu: 3 mm
Dane techniczne
Moc przyłącza (kW) 4
Napięcie zasilania (V) 400 (3 fazy)
Częstotliwość napięcia zasilania (Hz) 50
Waga (kg) 360 (bez wyposażenia)
Wymiary (dł x szer x wys) (cm) 132,0 x 70,0 x 143,0
Wydajność (kg/h) 120

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Wytwornica suchego lodu IP 120

  • Producent: Kärcher
  • Kod produktu: 1.574-111.0
  • Dostępność: W magazynie
Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas!
+48 91 4643640