Urządzenia akumulatorowe Karcher

urządzenia akumulatorowe karcher na tle lasu

Platformy Kärcher Battery

Poznaj świat urządzeń akumulatorowych Kärcher. W tej nowej grupie sprzętu do domu i ogrodu znajdziesz sprzęt zasilany akumulatorami o napięciu 18 V lub 36 V. Akumulatory te można łatwo wymieniać pomiędzy urządzeniami tej samej platformy bateryjnej, czy też korzystać z zapasowych akumulatorów i szybko wymieniać je w urządzeniu, gdy potrzebujesz dłuższego czasu pracy. Akumulatory o napięciu 36 V stosowane są zarówno w urządzeniach Home & Garden jak i w urządzeniach profesjonalnych.

urządzenia platformy bateryjnej karcher 18v

Platforma Kärcher Battery 18V

W ramach platformy Kärcher Battery 18V dostępne są kompaktowe i poręczne urządzenia przeznaczone do pracy w małych i średnich ogrodach. Wymienne akumulatory 18V dostępne są w dwóch wersjach, różniących się pojemnością akumulatora: 2,5 Ah oraz 5 Ah. Oba te akumulatory mogą być stosowane we wszystkich urządzeniach przygotowanych do pracy z akumulatorami 18V. Niezależnie od tego, czy jest to uniwersalny odkurzacz, czy też wycinak chwastów, akumulator można w takim urządzeniu szybko i łatwo wymienić.

urządzenia platformy bateryjnej karcher 36v

Platforma Kärcher Battery 36V

Dla dużych ogrodów Kärcher przygotował wydajne urządzenia wykorzystujące akumulatory o napięciu 36V. Również i tutaj dostępne są dwa typy akumulatorów różniących się pojemnością: 2,5 Ah i 5.0 Ah. Również i w tym wypadku akumulatory są łatwo demontowalne i można je stosować zamiennie w zgodnych urządzeniach przygotowanych do zasilania akumulatorem 36V. Przykładem takiego urządzenia bateryjnego mogą być np. myjka wysokociśnieniowa K2 Battery Set

Technologia czasu rzeczywistego

Technologia Kärcher Real Time dostarcza użytkownikowi niespotykanych dotąd informacji. Inaczej niż w przypadku konwencjonalnych rozwiązań, dzięki tej technologii dostępne są szczegółowe informacje o statusie akumulatora, czy stanie jego naładowania

wyświetlacz akumulatora wskazuje pozostały czas pracy w minutach

Pozostały czas pracy w minutach

Użytkownik w trakcie pracy otrzymuje w sposób ciągły uaktualnianą informację o pozostałym czasie pracy (w minutach) i dzięki temu z wyprzedzeniem wie, kiedy będzie potrzebna wymiana akumulatora lub jego naładowanie. Czas pracy jest określany z uwzględnieniem typu urządzenia w którym pracuje w danej chwili akumulator.

wyświetlacz akumulatora wskazuje procentowy stan naładowania akumulatora

Stan naładowania w procentach

Stan naładowania można również sprawdzić w postaci czytelnego wskazania procentowego.

w trakcie ładowania wyświetlacz informuje o czasie pozostałym do pełnego naładowania akumulatora

Czas ładowania w minutach

W trakcie procesu ładowania akumulatora, na jego wyświetlaczu prezentowany jest czas pozostały do pełnego naładowania. Dzięki temu użytkownik dokładnie wie, kiedy będzie można rozpocząć pracę

Kärcher Battery - inteligencja i pełne bezpieczeństwo

widok na elementy składowe akumulatora

Wysokowydajne ogniwa litowo-jonowe i doskonale zbalansowana elektronika sprawiają, że akumulatory platform Kärcher Battery są niezwykle wydajne.

Urządzenia akumulatorowe, pozbawione denerwujących i plączących się kabli zasilających, zapewniają maksymalną swobodę ruchu i są dostępne do użycia w każdym momencie. Dzięki innowacyjnej technologii Kärcher Real Time stan naładowania baterii można sprawdzić jednym rzutem oka: wbudowany wyświetlacz LCD informuje przez ile minut możesz jeszcze pracować z tym akumulatorem. A gdy umieścisz go w ładowarce, na wyświetlacz pojawi się informacja ile minut potrwa ładowania - z dokładnością co do minuty!

mycie chodnika ręczną myjką akumulatorową

Ręczne myjki akumulatorowe Kärcher

Podłącz wąż z wodą i gotowe! Innowacyjna myjka Kärcher KHB 5 zasilana wymiennym akumulatorem 18V jest już przygotowana na szybkie czyszczenie wokół Twojego domu - bez zasilania z sieci.

czyszczenie podjazdu z użyciem wycinaka chwastów

Wycinak chwastów

Żadne chwasty nie będą stanowić przeszkody dla tego akumulatorowego wycinaka. Z pomocą tego urządzenia można łatwo usunąć suchy mech czy chwasty wyrastające z pomiędzy kostki chodnikowej - bez zmęczenia i bólu pleców.

mycie ścieżki ogrodowej akumulatorową myjką wysokociśnieniową

Akumulatorowe urządzenia wysokociśnieniowe

Znane urządzenia Kärcher przeznaczone do mycia wysokociśnieniowego, z nową koncepcją zasilania. Koniec z ograniczeniami wynikającymi z braku zasilania sieciowego! W myjkach K2 Battery zasilanie zapewnia wymienny akumulator z platformy Kärcher Battery 36V.

odkurzanie bagażnika samochodu odkurzaczem akumulatorowym karcher

Akumulatorowe odkurzacze uniwersalne

Bez kabli. Bez ograniczeń. Dzięki wymiennym akumulatorom platformy Kärcher Battery i zasilanymi nimi odkurzaczami wielofunkcyjnymi Karcher możesz teraz odkurzać zarówno mokre, jak i suche zanieczyszczenia w dowolnym miejscu i czasie - nawet tam, gdzie nie jest dostępne zasilanie sieciowe.

zdmuchiwanie liści dmuchawą akumulatorową

Dmuchawy do liści

Podbij jesienny ogród z pomocą wiatru Twojej dmuchawy do liści. Zasilana bateryjnie dmuchawa Kärcher i odkurzacz próżniowy zapewniają uporządkowanie ogrodu w mgnieniu oka.

kosiarka akumulatorowa karcher w trakcie pracy

Kosiarki akumulatorowe

Kosiarki działają w oparciu o innowacyjną akumulatorową technologię Kärcher. Charakteryzują się niską masą i wysoką zwrotnością. W zależności od modelu nadają się do koszenia trawników o małej lub dużej powierzchni.