Cechą wyróżniającą STIGA Park Pro 740 IOX na tle innych traktorów ogrodowych jest przegubowy układ kierowniczy 50:50 i agregat tnący umiejscowiony z przodu. Jest to kombinacja, która przede wszystkim optymalizuje możliwości manewrowe, eliminując wszelkie ryzyko uszkodzenia tylnej części maszyny przez przypadkowe uderzenie. Ponadto zapewnia wyraźną, niezakłóconą widoczność toru cięcia, dzięki czemu można precyzyjnie śledzić proces koszenia. Takie rozwiązanie ułatwia manewrowanie w ciasnych zakrętach, do których nie można byłoby dotrzeć traktorem z agregatem tnącym umieszczonym centralnie. Najmocniejsza maszyna w ofercie - traktor ogrodowy Park Pro 740 IOX jest wyposażony w dwucylindrowy silnik Honda GXV690 o pojemności 688 cm3, który osiąga moc 16,5 kW. Silnik ten, dzięki układowi V-Twin i technologii OHV, charakteryzuje się płynnym działaniem przy niskim poziomie wibracji i przy maksymalnym momencie obrotowym. Wyróżnia go również zmniejszona emisja spalin oraz wysoka ekonomika. Z myślą o zachowaniu trwałości silnika, został zastosowany dwuelementowy filtr powietrza oraz wymuszone smarowanie. Traktor ogrodowy Park Pro 740 IOX został zaprojektowany ze szczególną dbałością o ergonomię i łatwość użytkowania. Właśnie dlatego został wyposażony w elektromagnetyczne sprzęgło dla łatwego włączenia noży lub akcesoriów, ergonomiczne siedzenie z wysokim oparciem i podłokietnikami - do wygodnego wykonywania pracochłonnych zadań oraz w prostą funkcję zmiany wysokości cięcia za pomocą przycisku (wybór jednego spośród 10 dostępnych zakresów). Zapewne będziesz też zadowolony ze wspomagania kierownicy. Napęd hydrostatyczny obsługiwany za pomocą pedału dodatkowo przyczynia się do zwrotności maszyny, umożliwiając płynne przyspieszanie i zwalnianie bez ręcznej zmiany biegów. Dzięki napędowi na 4 koła bez problemu pokonasz zbocza, nierówne podłoże i błotniste obszary. Posiada przyjazny dla użytkownika boczny panel sterowania, który zawiera wszystkie kluczowe elementy sterujące w zasięgu ręki. Wykorzystuje również wygodny system Quickflip firmy STIGA, który sprawia, że podnoszenie agregatu w celu czyszczenia lub wymiany jest szybkie i proste (szerokość agregatu tnącego od 110 do 125 cm). W zestawie znajduje się zaczep.

Cena traktora nie obejmuje agregatu tnącego.

Cechy i zalety

Dwucylindrowy silnik honda

Przekładnia hydrostatyczna

Napęd na 4 koła

Przegubowy układ kierowniczy (50:50)

Elektryczna regulacja wysokości koszenia

Reflektory LED

widok z góry na traktor

Przegubowy układ kierowniczy 50:50 zapewnia niezrównaną zwrotność i gwarantuje, że tył kosiarki dokładnie śledzi przód traktora. Masz pewność, że unikniesz wszelkiego rodzaju szkodliwych uderzeń tyłu maszyny.

widok na koło

Dzięki napędowi 4WD kosiarka z łatwością pokona zbocze i nierówny teren lub wilgotną trawę.

pulpit sterowania traktorem

Elektromagnetyczne załączanie noży jednym przyciskiem. Elektryczna regulacja wysokości koszenia ułatwia wybranie preferowanego ustawienia noży - wystarczy nacisnąć przycisk!

widok na silnik

Dwucylindrowy silnik Honda Premium - ciesz się wysokim momentem obrotowym, niezawodnością i płynną pracą bez wibracji.

fotel operatora traktora ogrodowego

Wysoki komfort kierowcy zapewnia ergonomiczny fotel z wysokim oparciem i podłokietnikami.

Dane techniczne
Silnik Honda GXV 690
Regulacja wysokości koszenia elektryczna
Napęd na cztery koła
Koła 17x8.00-8 " / 17x8.00-8 "
Waga (kg) 270
Szerokość koszenia (cm) 110 - 125
Przekładnia hydrostatyczna
Moc 15,4 kW przy 3200 rpm
Pojemność zbiornika paliwa 15,0 l
Wymiary (dł x szer x wys) (cm) 197,0 x 86,3 x 125,6
Pojemność skokowa silnika (cm3) 688
Ilość cylindrów 2
Przeniesienie napędu PTO elektromagnetyczne
Układ kierowniczy przegubowy (50/50)
Wspomaganie kierownicy Hydro Piston
Regulacja fotela regulowany jedną dźwignią
Napięcie akumulatora (V) 12
Pojemność akumulatora (Ah) 24
Prędkość jazdy (km/h) 14
Podnoszenie korpusu hydrauliczne

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Park Pro 740 IOX

  • Producent: Stiga
  • Kod produktu: 2F6430931/ST1P
  • Dostępność: W magazynie centralnym
  • 52 550,00PLN

  • Bez podatku: 42 723,58PLN

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas!
+48 91 4643640

Produkty powiązane