STIGA Estate Pro 9122 XWSY to najnowocześniejszy traktor ogrodowy, który dzięki wyjątkowo agregatowi o szerokości koszenia 122 cm i napędowi na cztery koła, idealnie nadaje się do koszenia dużych powierzchni nawet z nierównym terenem. Doskonałe rozwiązanie do koszenia i zbierania trawy w przypadku wymagających trawników. Jego sercem jest wysokowydajny, dwucylindrowy silnik Honda 690 GXV o pojemności 688 cm3 OHV, zapewniający niskie zużycie paliwa i redukcję emisji zanieczyszczeń. Cechuje go płynna, cicha praca i doskonały moment obrotowy. Traktor ogrodowy Estate Pro 9122 XWSY wyposażony jest w przekładnię hydrostatyczną, która ułatwia sterowanie i wykonywanie manewrów, pozwalając na płynną regulację prędkości jazdy za pomocą pedału, a także korzystanie z funkcji tempomatu. Podwójne ostrza zapewniają dokładne koszenie trawnika bez utraty źdźbła trawy, natomiast elektromagnetyczne sprzędło noży sprawia, że ​​uruchomienie PTO jest bardzo łatwe. Dziewięć ustawień wysokości koszenia oraz trzy tryby koszenia (zbieranie, mulczowanie i wyrzut tylny) czynią traktor Estate Pro 9122 XWSY odpowiednim do każdych zadań, gdyż tryb koszenia można łatwo dostosować do różnych warunków murawy. Model ten wyposażony jest w komfortow± kierownicę i fotel z podłokietnikami, aby zapewnić najwyższy komfort pracy kierowcy maszyny. Dodatkowo panoramiczny wyświetlacz umieszczony na desce rozdzielczej dostarcza użytecznych informacji o wszystkich ważnych parametrach operacyjnych. Inne cechy podkreślające jakość tej maszyny to np. żeliwna oś przednia zaprojektowana z myślą o częstym użytkowaniu w ciężkich warunkach na nierównym podłożu. Dodatkowo solidny zderzak ochroni przednią część przed przypadkowym uderzeniem, a nowa maska z dużym wlotem powietrza usprawnia przepływ powietrza i chłodzenie silnika, umożliwiając w ten sposób zmaksymalizowanie jego mocy.

Cechy i zalety

Dwucylindrowy silnik Honda

Przekładnia hydrostatyczna

Agregat tnący z dwoma nożami

Przednie światła LED i zderzak

Wyświetlacz 5,5" na pulpicie

Fotel z podłokietnikami

pokrętło regulacji wysokości koszenia

Agregat tnący o szerokości roboczej 122 cm wykorzystuje dwa zsynchronizowane noże załączane sprzęgłem elektromagnetycznym. Regulacji wysookści koszenia dokonuje się jednym pokrętłem.

uniesiony kosz na ściętą trawę

Duży kosz o pojemności 360 litrów skraca czas przerw w pracy, poprzez zmniejszenie ilości kursów do kompostownika. Wkładka do mulczowania pozwala na pracę bez kosza i na przekształcanie ścinków w drobną, szybko rozkładającą się ściółkę.

przód traktora

Napęd na cztery pozwala Estate Pro poruszać się po zboczach i nierównym, błotnistym podłożu bez wpadania w poślizg. Duże tylne 20 calowe koła zapobiegają uszkodzeniom darni na delikatniejszych powierzchniach i zapewniają płynną jazdę traktora na trudnym terenie.

maska ze światłami LED

Nowe reflektory LED zapewniają widoczność nawet w złych warunkach oświetleniowych.

kokpit traktora

Wyświetlacz 5.5" ułatwia monitorowanie kluczowych parametrów pracy.

fotel operatora

Miękka kierownica, ergonomiczny fotel Comfort Plus z podłokietnikami i funkcja tempomatu będziesz zapewniają doskonały komfort pracy.

Dane techniczne
Silnik Honda GXV 690
System koszenia Zbieranie do kosza, wyrzut tylny, mulczowanie
Zakres wysokości koszenia (mm) 25 - 100 (9 pozycji)
Regulacja wysokości koszenia Manualna z dźwignią
Napęd na cztery koła
Kosz tekstylny, 360l, opróżnianie manualne
Koła 16x6.00-8 " / 20x10.00-10 "
Waga (kg) 300
Szerokość koszenia (cm) 122
Sprzęgło noża elektromagnetyczne
Przekładnia hydrostatyczna
Moc 13.5 kW @ 2700 rpm
Wymiary (dł x szer x wys) (cm) 262.0 x 126.6 x 120.0
Pojemność skokowa silnika (cm3) 688
Ilość cylindrów 2
Napięcie akumulatora (V) 12
Pojemność akumulatora (Ah) 22
Pojemność zbiornika paliwa (l) 10
Obszar roboczy 9000 m²
Poziom hałasu 105 dB(A)
Dane techniczne agregatu tnącego
Liczba noży 2

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

Traktor ogrodowy Estate Pro 9122 XWSY

  • Producent: Stiga
  • Kod produktu: 2T1535381/ST1P
  • Dostępność: 2-3 Dni
  • 32 040,00PLN

  • Bez podatku: 26 048,78PLN

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas!
+48 91 4643640