• SB MB 5/10

Myjnie samoobsługowe SB MB mogą obsługiwać nawet 4 osobne stanowiska mycia pojazdów. Charakteryzują się prostą, intuicyjną obsługą, wygodą i wysokim bezpieczeństwem użytkowania.

Myjnie samoobsługowe SB MB 2 lub 4 stanowiskowe dzięki zintegrowaniu osmozy, zmiękczania wody i pomp w jednej obudowie zachowują kompaktowe wymiary. Charakteryzują się elastycznym designem, który umożliwia ich optymalne dopasowanie do warunków panujących w danej lokalizacji. Dzięki temu klient otrzymuje produkt, który spełnia jego oczekiwania. Pokrętło obsługowe z czytelnymi ikonami ułatwia wybór odpowiedniego programu. Programy zostały ułożone kolejno według rekomendowanej sekwencji mycia. Wyświetlacz pokazuje czas pozostały do zakończenia mycia. Myjnie umożliwiają korzystanie zarówno z gotowych roztworów jak i środków czyszczących w koncentratach. Pneumatyczne pompy dozujące charakteryzują się wysoką precyzją oraz gwarantują właściwe i bezbłędne funkcjonowanie systemu. Zastosowanie silnie skoncentrowanych środków czyszczących obniża koszty eksploatacyjne, ułatwia codzienną obsługę myjni i jest pozytywne z punktu widzenia środowiska. Moduły są łatwo dostępne poprzez duże frontowe drzwi z demontowalnym słupem środkowym.

Cechy i zalety

Prosta obsługa

 

Niskie zużycie wody i energii elektrycznej
  • Zastosowanie suchej piany znacząco zmniejsza zużycie wody w procesie mycia pojazdów.
Zabezpieczenie przed kradzieżą
  • System dwóch kluczy: w celu ochrony przed nieuprawnionym dostępem obszar konserwacji i zbiornik na monety są od siebie oddzielone i mogą być otwierane niezależnie od siebie.
Łatwe czyszczenie kół
  • Koła i felgi można czyścić za pomocą lancy wysokociśnieniowej. Niweluje to konieczność posiadania osobnego narzędzia do tego celu.
Mycie bez zacieków
  • Dzięki zintegrowanym systemom osmozy i zmiękczania wody na pojazdach nie pozostają ślady po wysychającej wodzie.
Dane techniczne
Moc przyłącza (kW) 6 - 21 (zależnie od wyposażenia i ilości stanowisk)
Napięcie zasilania (V) 400 (3 fazy)
Częstotliwość napięcia zasilania (Hz) 50
Wymiary (dł x szer x wys) (cm) 200,0 x 100,0 x 230,0
Ciśnienie robocze (bar) 100
Poziom ciśnienia akustycznego (dB (A)) 65

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

SB MB 5/10

  • Producent: Kärcher
  • Kod produktu: 1.070-001.0
  • Dostępność: W magazynie
Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas!
+48 91 4643640

Produkty powiązane