Przetestuj urządzenie parowe i wygraj myjkę do okien.

baner akcji przetestuj urządzenia do czyszczenia parą i wygraj myjkę do okien

Weź udział w teście!

Szukasz urządzenia do czyszczenia parą wodną, które skutecznie zabija 99,999% bakterii* i usuwa uporczywe zabrudzenia lub takiego, które czyści silnie zabrudzone powierzchnie jednocześnie odsysając wodę wraz z rozpuszczonym brudem?

Przetestuj profesjonalną parownicę SG 4/4 lub profesjonalny odkurzacz parowy SGV 8/5 i wygraj myjkę do okien WV 5 Premium!

Regulamin akcji Formularz rejestracyjny

czyszczenie sauny za pomocą urządzenia czyszczącego parą wodną

 

 

profesjonalna parownica Karcher SG 4/4

SG 4/4 – Czyszczenie parą bez stosowania detergentów

Profesjonalne urządzenie do czyszczenia parą wodną o uniwersalnym zastosowaniu. Skutecznie zabija drobnoustroje* i usuwa uporczywe zabrudzenia, szczególnie dobrze radząc sobie z tłustymi, silnie przylegającymi osadami, bez potrzeby stosowania chemii. Doskonale sprawdza się na wodoodpornych posadzkach, kafelkach ściennych, oraz w pomieszczeniach o podwyższonym standardzie higieny, takich jak sanitariaty czy kuchnie. Polecane branży hotelarskiej i restauracyjnej, a także szpitalom, domom opieki oraz firmom sprzątającym.

  • system dwóch zbiorników
  • krótki czas nagrzewania
  • pompa do napełniania bojlera
zbiorniki parownicy SG 4/4
System dwóch zbiorników
pojemnik na akcesoria parownicy Karcher SG 4/4
Schowek na akcesoria
panel sterowania parownicy Karcher SG 4/4
Funkcja Vapro Hydro

 

 

profesjonalny odkurzacz parowy Karcher SGV 8/5

SGV 8/5 – idealny w obszarach o podwyższonym standardzie higieny

Odkurzacz parowy łączy w sobie funkcje parownicy z funkcjami odkurzacza na sucho-mokro. Pozwala to na jednoczesne czyszczenie silnie zabrudzonych powierzchni i odsysanie wody wraz z rozpuszczonym brudem, dzięki czemu po zakończeniu prac powierzchnia jest higienicznie czysta i sucha. SGV 8/5 może ponadto pracować ze środkami czyszczącymi o wartościach pH od 2 do 13, dzięki czemu skutecznie usuwa szczególnie uporczywe zabrudzenia, takie jak: tłuste osady, kamień wapienny, zaschnięty film olejowy, osady z mydła, czy przypalony tłuszcz.

  • pokrętło obsługowe EASY
  • funkcja samooczyszczania
  • funkcja VapoHydro
czyszczenie łazienki parownicą
Gorąca para zabija 99,999% bakterii**
rękojeść parownicy Karcher SGV 8/5
Pokrętło obsługowe na rękojeści
pojemnik na akcesoria parownicy Karcher SGV 8/5
Akcesoria pod ręką

* Zgodnie z prEN16615, posadzka PVC, Urządzenie: SG 4/4 (Dysz podłogowa z lamelkami, 30 cm/s., maksymalne ciśnienie pary, VapoHydro minimum) Test bakteryjny: Enterococcus hirae ATCC 10541
** Zgodnie z prEN 16615, posadzka PVC, urządzenie: SGV (Dysza podłogowa, 30 cm/s., 1. para, 2. odkurzanie parowe, poziom 3) Test bakteryjny: Enterococcus hirae ATCC 10541