Odkurzacze kominkowe

Odkurzacze kominkowe

Usuwanie popiołu z kominka lub grilla jest zadaniem kłopotliwym. Jest on niezwykle lekki, przez co łatwo wzbija się w powietrze podczas zamiatania oraz dość lepki, co sprawia, że łatwo zatyka tradycyjne Filtry w odkurzaczach. Dodatkowo, nawet po długim czasie od wygaśnięcia potrafią rozżarzyć się ponownie pod wpływem silnego podmuchu powietrza czy podczas odkurzania. Z powyższych powodów Kärcher zaprojektował odkurzacze, które pozwalają na bezpyłowe, łatwe i bezpieczne usuwanie popiołu. Dodatkowo modele te mogą też pełnić funkcję odkurzaczy na sucho.

Funkcjonalne odkurzacze kominkowe

Odkurzacze kominkowe zostały stworzone z myślą o szybkim i bezpiecznym usuwaniu zimnego popiołu z palenisk. Pochłaniają one lekkie zabrudzenia, a dzięki zastosowanym filtrom nie powodują ich przenikania do powietrza. W trakcie sprzątania pył nie osiada więc na wszystkich przedmiotach znajdujących się wokół, co sprawia, że czyszczenie palenisk staje się znacznie efektywniejsze i mniej problematyczne.

Odkurzacze kominkowe to urządzenia wielofunkcyjne. Pozwalają one na stosowanie także jako klasyczne urządzenie do usuwania kurzu z podłóg lub powierzchni. Wystarczy jedynie dołączyć do nich specjalną końcówkę. Jedno urządzenie może więc zastąpić klasyczny odkurzacz, a także stać się niezbędnym sprzętem do higienicznego i szybkiego czyszczenia palenisk.

System filtrujący w takich odkurzaczach składa się z różnych filtrów, pozwalających na usuwanie dużych i niewielkich zanieczyszczeń. Elementy te można bardzo łatwo wyjąć z urządzenia i wyczyścić. Sprzęt stworzono z wykorzystaniem materiałów odpornych na wysokie temperatury, w tym bezpośredni kontakt z żarem. To sprzęt niezwykle uniwersalny i wygodny w użytkowaniu. Na komfort stosowania wpływa m.in. jego niewielka masa.

Odkurzacz do usuwania popiołu z kominka czy grilla jest urządzeniem kompaktowym. Wyposażono go w specjalny uchwyt pozwalający na odkładanie rury podczas przerw w pracy. To sprzęt, który z powodzeniem przetrwa wiele lat intensywnego korzystania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją odkurzaczy kominkowych z naszego asortymentu.

Porównanie produktów (0)


Odkurzacz kominkowy AD 2

Odkurzacz kominkowy AD 2

1.629-711.0

Odkurzacz kominkowy, ktory szybko i skutecznie usuwa zimny popiół. Wyposażony w innowacyjną t..

529,00PLN Bez podatku: 430,08PLN

Odkurzacz kominkowy AD 4 Premium

Odkurzacz kominkowy AD 4 Premium

1.629-731.0

Odkurzacz kominkowy, który szybko i skutecznie usuwa zimny popiół. Innowacyjna technologia fi..

689,00PLN Bez podatku: 560,16PLN

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)