SGV 8/5 odkurzacz parowy

 • Producent: Kärcher
 • Kod produktu: 1.092-010.0
 • Dostępność: Niedostępny
 • 20 147,40PLN

 • Bez podatku: 16 380,00PLN

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas!
+48 91 4643640

Odkurzacz parowy to całkowicie nowe urządzenie, które łączy w sobie funkcje parownicy z odkurzaczem na sucho/mokro, dzięki czemu czyści i odsysa w jednym przejściu roboczym.

Odkurzacz parowy przeznaczony jest do specjalistycznych zastosowań w przemyśle, handlu, żywieniu zbiorowym, restauracjach, szpitalach czy SPA. SGV 8/5 może pracować ze środkami czyszczącymi o wartościach pH od 2 do 13, dzięki czemu skutecznie usuwa szczególnie uporczywe zabrudzenia, takie jak: tłuste osady, kamień wapienny, zachnięty film olejowy, osady z mydła, czy przypalony tłuszcz.

Cechy i zalety

Łatwa, przyjazna użytkownikowi obsługa
Wygodne pokrętło obsługowe z intuicyjnymi piktogramami do wyboru programów.

Kontrolki i wyświetlacz informują o statusie urządzenia oraz o ewentualnych usterkach.

Pokrętło obsługowe na rękojeści
Najważniejsze funkcje urządzenia, takie jak regulacja wody/pary i włączenie/wyłączanie odsysania są sterowane za pomocą pokrętła na rękojeści.

Użytkownik może elastycznie sterować pracą maszyny w trakcie czyszczenia bez konieczności sięgania do pokrętła na maszynie. To ułatwia obsługę maszyny i oszczędza czas.

Różne programy (SGV 8/5)
Odkurzacz parowy SGV 8/5 może pracować w trybie eco!efficiency. Zaletą ekologicznego trybu jest mniejsze zużycie energii elektrycznej oraz znaczne obniżenie głośności parcy (aż o 3 dB!) przy zredukowaniu siły ssącej. Tryb przeznaczony do pracy w obszarach

Dzięki funkcji samooczyszczania po zakończeniu prac cały system (wąż, pompa) jest automatycznie czyszczony w celu pozbycia się wszystkich cząstek brudu.

SGV 8/5 może pracować ze środkami czyszczącymi. Po pracy z chemią należy każdorazowo aktywować funkcję płukania by móc kontynuować czyszczenie przy użyciu innego programu.

Akcesoria - zawsze łatwo dostępne
Cały osprzęt (wąż, przewód zasilający, rury i dysze) można zamocować na obudowie maszyny np. na czas transportu. Pod pokrywą znajduje się wygodny, wyjmowany pojemnik na akcesoria.

Otwory w pokrywie zapewniają stałą wentylację, dzięki czemu mokre akcesoria szybko schną, a w pojemniku nie utrzymuje się wilgoć.

Wyposażenie standardowe

 • Wąż z uchwytem
 • Dwie rury parowe
 • Dysza podłogowa
 • Dysza ręczna
 • Zbiornik zanieczyszczeń – materiał, Stal nierdzewna
 • Obudowa, Stal nierdzewna
Dane techniczne
Napięcie zasilania (V) 220-240
Częstotliwość napięcia zasilania (Hz) 50-60
Waga (kg) 45
Moc grzałki (W) 3000
Maksymalne ciśnienie pary (bar) 8
Przewód zasilający (m) 7,5
Wymiary (dł x szer x wys) (cm) 640 x 495 x 965
Pojemność zbiornika (l) 5-5

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć