Myjki terenowe Kärcher Mobile Outdoor Cleaner

kompaktowe wyjki terenowe

 

otwarta myjka terenowa

Wygodne i kompaktowe mycie daleko od domu.

Wszędzie – gdzie tylko jej potrzebujesz. Myjka terenowa.

Kärcher oferuje nowe urządzenie dla tych, którzy nie potrafią długo usiedzieć w domu. Stworzone specjalnie z myślą o ludziach aktywnych, by po powrocie ze szlaku szybko wyczyścić rower czy buty przed wejściem do samochodu. Nowe myjki terenowe Kärcher są kompaktowe, łatwe w transporcie i ekspresowo gotowe do użycia – zawsze wtedy, gdy ich potrzebujesz, niezależnie od miejsca i czasu.

 

otwarta myjka terenowa

Przemyślany projekt urządzenia

Wąż i pistolet spryskujący mogą być wygodnie przechowywane pod zbiornikiem na wodę. Dzięki temu urządzenie jest wygodne w przenoszeniu i transporcie.
wbudowany akumulator

Zasilanie bateryjne

Zintegrowana bateria litowo-jonowa umożliwia mycie bez dostępu do energii elektrycznej.
wyjmowany zbiornik na wodę

Zbiornik na wodę ze wskaźnikiem napełnienia

4-litrowy zbiornik na wodę wystarcza na umycie dwóch rowerów lub kilku mniejszych przedmiotów.
mycie roweru

Strumień o niskim ciśnieniu wody

Czyszczenie z użyciem strumienia o niskim ciśnieniu wody jest skuteczne i delikatne.

 

mycie wózka dziecięcego

Zestaw Adventure Box

Dostosowany do specyficznych potrzeb użytkowników lubiących aktywność z dala od miejskiego zgiełku. Bateria litowo-jonowa, 4-litrowy zbiornik na wodę i dedykowane akcesoria pozwolą usunąć błoto z butów, wózków spacerowych itp. zanim spakujesz je do samochodu lub zabierzesz do domu. To czyni myjkę terenową doskonałym kompanem podczas wycieczek za miasto.

Zobacz produkt Mobile Outdoor Cleaner (zestaw Adventure Box)

 

mycie roweru

Zestaw Bike Box

Dostosowany do specyficznych potrzeb rowerzystów. Za sprawą dedykowanych akcesoriów po zakończonej w terenie jeździe umyjesz rower np. przed zamocowaniem go na bagażniku samochodowym. Pomoże w tym 4-litrowy zbiornik na wodę, bateria litowo-jonowa, środek czyszczący, uniwersalna szczotka oraz szmatka z mikrofibry.

Zobacz produkt Mobile Outdoor Cleaner (zestaw Bike Box)

 

mycie psa

Zestaw Pet Box

Zestaw Pet Box został dostosowany do specyficznych potrzeb właścicieli psów. Po zakończonbym spacerze w lesie dzięki strumieniu o niskim ciśnieniu wyczyścisz swojego pupila. Do mycia łapy psa, które wymagają delikatnego mycia warto użyć dyszy ze stumieniem stożkowym znajdującej się w zestawie. Z pomocą przyjdzie również szczotka do dokładnego oczyszczania sierści zwierząt.

Zobacz produkt Mobile Outdoor Cleaner (zestaw Pet Box)