Kosiarka z podkaszarką za 1 zł

baner akcji kosiarka z poskaszarką za 1 zł

 

Tylko teraz kupując jedną z akumulatorowych kosiarek Kärcher otrzymasz za 1 zł brutto podkaszarkę Kärcher! Promocja potrwa do końca sierpnia 2022.

Kupując kosiarkę:

 

Zaoszczędź 678 zł lub 358 zł w zależności od wybranego zestawu promocyjnego!

 

 

Narzędzia ogrodowe akumulatorowe – Kärcher

Ogród bez pracy – czy to możliwe? Póki co nie, ale czas i wysiłek wkładany w utrzymanie zadbanej zieleni można oszczędzić. Pomoże Ci w tym sprzęt ogrodowy Kärcher – narzędzia do trawnika, żywopłotu, pielęgnacji drzew – a wszystko to zasilane jedną baterią!

Kosiarka akumulatorowa Kärcher

Kosiarka akumulatorowa

Kosiarki działają w oparciu o innowacyjną akumulatorową technologię Kärcher. Charakteryzują się niską masą i wysoką zwrotnością. W zależności od modelu nadają się do koszenia trawników o małej lub dużej powierzchni.

Podkaszarka akumulatorowa Kärcher

Podkaszarka akumulatorowa

Akumulatorowe podkaszarki do trawy Kärcher gwarantują maksymalną precyzję koszenia. Doskonale radzą sobie ze ścinaniem trawy i chwastów w miejscach trudno dostępnych dla tradycyjnej kosiarki, czyli blisko krzewów, przy obrzeżach trawników i pod drzewami.

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu Kärcher

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu

Idealne urządzenie do kształtowania i przycinania żywopłotów i krzewów. Pracuje cicho i jest wygodne w wykorzystaniu. Dzięki zasilaniu bateryjnemu nie ogranicza Cię kłopotliwy kabel.

Akumulatorowe nożyce do trawy Kärcher

Akumulatorowe nożyce do trawy

Akumulatorowe nożyce do trawy są lekkie i mają niewielkie rozmiary. Przycinanie krawędzi trawnika jest wyjątkowo łatwe. Po szybkiej wymianie ostrzy nożyce doskonale poradzą sobie z precyzyjnym modelowaniem krzewów.

Wycinak do chwastów Kärcher

Wycinak do chwastów

Chwasty i trawa wyrastające spomiędzy łączeń kostki na podjeździe, mech porastający kamienne schody i murki. Dzięki elektrycznemu wycinakowi do chwastów szybko i skutecznie pozbędziesz się tego problemu. Bez bolących pleców i bez wysiłku!

Dmuchawa do liści Kärcher

Dmuchawa do liści

Zasilane bateryjnie dmuchawy do liści Kärcher w krótkim czasie oczyszczą ścieżki w ogrodzie i sam ogród.

Akumulatorowa piła łańcuchowa Kärcher

Akumulatorowa piła łańcuchowa

Piła doskonale się nadaje do wygodnego i wszechstronnego zastosowania w pielęgnacji drzew. System napinania łańcucha, który nie wymaga użycia narzędzi oraz automatyczne smarowanie sprawiają, że akumulatorowa piła łańcuchowa jest niezwykle łatwa w użyciu.

Akumulatorowe nożyce do gałęzi Kärcher

Akumulatorowe nożyce do gałęzi

Nożyce na wysięgniku zapewniają bezproblemowe przycinanie drzew nawet w przypadku trudno dostępnych gałęzi. Wysokiej jakości ostrze umożliwa cięcie bez użycia siły, a hak, który działa jak zacisk usuwa gałęzie, które utknęły w koronie drzewa.