Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze powietrza

Niezależnie od tego co robimy w domu, pracujemy, odpoczywamy, czy też śpimy: dużą część czasu spędzamy w zamkniętych pomieszczeniach. Coraz częściej spotykamy się z sytuacją, gdzie powietrze na zewnątrz jest bardziej zanieczyszczone niż powietrze w domu. Wydajne oczyszczacze powietrza Kärcher AF są znakomitym wyborem, ponieważ z powietrza w pomieszczeniu nie tylko niezawodnie filtrują pyłki i cząsteczki drobnego kurzu, które przedostają się do naszych wnętrz podczas wietrzenia, ale także skutecznie oraz bez generowania hałasu, usuwają wirusy, pył oraz kurz, który zgromadził się w zakamarkach naszych mieszkań.

Skuteczne oczyszczanie powietrza = czyste powietrze w domu

Oczyszczacze powietrza Kärcher wykorzystują bardzo wydajny filtr HEPA 13 z naturalnym, aktywnym węglem i powłoką antybakteryjną. Filtr usuwa z powietrza w pomieszczeniu 99,95% wszystkich cząstek o rozmiarze większym niż 0,3 µm. Dlatego oczyszczacze powietrza pomagają zwalczać nieprzyjemne zapachy lub zarodniki pleśni i usuwają bakterie, aerozole, opary chemiczne, cząsteczki drobnego pyłu i kurzu, jak również pyłki oraz alergeny.

Oczyszczacze powietrza z gamy AF są wyposażone w wysokiej jakości, wyjątkowo ciche wentylatory i silniki oraz zoptymalizowany pod względem generowanego dźwięki wydatek powietrza. Brak uciążliwych odgłosów ułatwia skoncentrowanie się na ważnych kwestiach.Bardzo wydajne, a jednocześnie ciche silniki o dużej mocy zapewniają wysoką wydajność oraz szybką wymianę powietrza w pomieszczeniu. Zrelaksuj się i swobodnie oddychaj pełną piersią.

Porównanie produktów (0)


Oczyszczacz powietrza AF 20

Oczyszczacz powietrza AF 20

1.024-820.0

Szybkie oczyszczanie powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 20 m²* – kompaktowy oczyszc..

892,00PLN Bez podatku: 725,20PLN

Oczyszczacz powietrza AF 30

Oczyszczacz powietrza AF 30

1.024-821.0

Oczyszczacz powietrza z laserowym czujnikiem, trybem automatycznym, wyświetlaczem, filtrem H1..

1 476,00PLN Bez podatku: 1 200,00PLN

Oczyszczacz powietrza AF 50

Oczyszczacz powietrza AF 50

1.024-822.0

Oczyszczacz powietrza z laserowym czujnikiem, trybem automatycznym, wyświetlaczem, filtrem H1..

Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)