Myjka wysokociśnieniowa marki Karcher - Full Control

linia myjek wysokociśnieniowych Full Control

Nowa linia urządzeń wysokociśnieniowych Full Control wprowadza zupełnie nową jakość. Innowacyjny design, doskonale zaprojektowane pistolety i wyjątkowa łatwość obsługi zachwycą nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Nowa linia. Nowy design.


Innowacyjna linia urządzeń wysokociśnieniowych Kärcher wyposażona w nowe pistolety, które ułatwiają dopasownie ciśnienia do rodzaju czyszczonej powierzchni. Rozwiązanie to pozwala zapobiec uszkodzeniu wrażliwych powierzchni oraz optymalizacji efektów czyszczenia, tak by za każdym razem rezultat prac był możliwie najlepszy.

teleskopowy uchwyt myjki system prowadzenia węża uchwyty na akcesoria stabilna podstawa myjki
Regulowana długość teleskopowego, aluminiowego uchwytu zapewnia wygodę podczas manewowania. Uchwyt można też złożyć w całości na czas transportu. System prowadzenia zapobiega skręcaniu się węża wysokociśnieniowego. Wygodne przechowywanie akcesoriów i środka czyszczącego na obudowie urządzenia. Wszystkie potrzebne akcesoria sa zawsze pod ręką. Dzięki szerokiej podstawie urządzenie jest wyjątkowo stabilne. Dodatkowy uchwyt ułatwia jego przenoszenie.

 

Nowe pistolety i lance

Pistolet Full Control Power


Innowacyjny pistolet Power wyposażony w wyświetlacz LED umożliwia łatwą kontrolę siły strumienia wysokociśnieniowego. Podświetlone ikony informują o rodzaju wybranego strumienia: lekkiego, średniego lub silnego.

Lanca Vario Power

Wszystkie trzy rodzaje strumienia można ustawić bezpośrednio na lancy Vario Power poprzez jej przekręcenie: LEKKI (do drewna, mebli ratanowych czy mycia roweru), ŚREDNI (do mycia samochodów i motocykli, szkła oraz tworzywa sztucznego) oraz SILNY (do betonu, kostki granitowej, narzędzi ogrodniczych czy kamienia). Gdy ustawimy lancę w pozycji MIX rozpocznie się podawanie środka czyszczącego.

Lanca z dyszą rotacyjną

Lanca z dyszą rotacyjną jest przeznaczona do usuwania najbardziej uporczywych zabrudzeń (np. mchu i alg) z odpornych na działanie wysokiego ciśnienia powierzchni (np. kostki granitowej). Nie należy stosować jej na delikatnych powierzchniach (np. na lakierze samochodowym).

 

Wyświetlacz LED


Dzięki poprawieniu czytelności wybranych ustawień strumienia, urządzenia linii Full Control umożliwiają bezpieczne czyszczenie powierzchni o różnym stopniu wrażliwości: począwszy od drewna, przez powierzchnie lakierowane aż po kamień i beton. Wyświetlacz LED na pistolecie, czytelne ikony oraz dostępny przewodnik zastosowań sugerują właściwy dobór lancy spryskującej oraz rodzaju strumienia do danej aplikacji. Gwarantuje to nie tylko bezpieczeństwo, ale i najlepszą skuteczność czyszczenia.

mycie mebli ogrodowych mycie samochodu mycie posadzki

 

Zobacz urządzenia z nowej linii Full Control

Aby zapoznać się z listą urządzeń dostępnych w ramach nowej linii Full Control  kliknij tutaj

 

Zobacz urządzenie Full Control w akcji!