Floor Care 2019

Kup szorowarkę B 40 i otrzymaj voucher zakupowy o wartości 2 000 PLN brutto!

baner akcji voucher floor care 2019

Akcja promocyjna Kärcher Floor Care 2019

Skorzystaj ze specjalnej oferty przy zakupie szorowarki Kärcher B 40 we wszystkich dostępnych wersjach zasilania i/lub wyposażenia!

Oferta jest ważna od lutego do końca grudnia 2019 i obejmuje wybrane punkty sprzedaży. Na terenie województwa zachodniopomorskiego z oferty możesz skorzystać wyłacznie w Kerpol Kärcher Center!

Wraz z zakupem urządzenia objętego Akcją Promocyjną otrzymasz od sprzedawcy voucher zakupowy o wartości 2000 PLN brutto. Voucher zakupowy upoważnia do jednorazowego zakupu profesjonalnych produktów marki Kärcher – dokonując zakupu otrzymasz rabat na produkty w kwocie odpowiadającej wartości vouchera.

Regulamin akcji

szorowarka B 40 z głowicą rolkową

Kärcher B 40 – szorowarka prowadzona ręczne

Szorowarki B 40 to urządzenia innowacyjne pod wieloma względami. Ich wprowadzeniu na rynek przyświecała idea uproszczenia i zwiększenia bezpieczeństwa obsługi. W celu dopasowania maszyn do indywidualnych potrzeb powstał konfigurator. Dzięki niemu klient zamawiając szorowarkę może wybrać te rozwiązania, które sprawdzą się w danym obiekcie najlepiej. System wymiennych głowic pozwala na dobór głowicy ze szczotkami walcowymi lub tarczowymi o różnych szerokościach roboczych (od 43 do 55 cm).

  • system inteligentnych kluczy
  • oszczędny tryb eco!effciency
  • automatyczne płukanie zbiornika
inteligentny klucz uruachamiający szorowarkę
System inteligentnych kluczy
schemat działania automatycznego płukania zbiornika szorowarki
Automatyczne płukanie zbiornika
pokrętło trybu pracy ustawione na eco!efficiency
Oszczędny tryb eco!efficiency