eco!Booster

kobieta myje płot z użyciem eco!booster

eco!Booster

Dzięki wydajności czyszczenia wyższej o 50% przywraca efekt WOW delikatnym powierzchniom jeszcze szybciej i z jeszcze mniejszym wysiłkiem niż w przypadku konwencjonalnej dyszy płaskostrumieniowej. Szczególnie zachwyca to, że oferuje o 50% większą efektywność wykorzystania wody i energii, oszczędzając cenne zasoby. W przypadku bardzo uporczywych zanieczyszczeń można zdjąć nasadkę, aby wyczyścić poszczególne obszary.

wydajność czyszczenia +50%

50% wyższa wydajność czyszczenia

eco!Booster wyznacza nowe standardy, jeśli chodzi o czyszczenie delikatnych powierzchni. Bardzo równomiernie usuwa zanieczyszczenia na znacznie większym obszarze niż poprzednia dysza płaskostrumieniowa. Oznacza to, że zanieczyszczenia są usuwane naprawdę skutecznie.

wydajność energetyczna  +50%

50% wyższa wydajność energetyczna

Większa wydajność czyszczenia przy mniejszym zużyciu energii: eco!Booster pozwala wyczyścić ten sam obszar za pomocą tej samej myjki ciśnieniowej, ale w znacznie krótszym czasie.

wydajność wodna  +50%

50% wyższa efektywność wykorzystania wody

Mocny w walce z zanieczyszczeniami, ale oszczędny w zużyciu zasobów: eco!Booster szybko i dokładnie czyści powierzchnie, jednocześnie oszczędzając wodę.

* W porównaniu z wydajnością czyszczenia dyszy płaskostrumieniowej.
** W oparciu o możliwość czyszczenia o 50% większej powierzchni niż płaski strumień przy tej samej ilości zużytej energii i wody.

Po prostu niezbędny

Jego możliwości silnego i skutecznego czyszczenia nawet delikatnych powierzchni sprawiają, że eco!Booster jest naprawdę wszechstronnym akcesorium.

mycie elewacji

Czyszczenie elewacji

Zanieczyszczenia w szczelinach chropowatych powierzchni elewacji są szczególnie uporczywe. Wysoka wydajność i skuteczność czyszczenia eco!Booster umożliwia szybkie i łatwe usuwanie nie tylko drobnych cząstek pyłu i sadzy, ale także porostów, takich jak osady organiczne i mchy.

 

 

mycie parkanu

Powierzchnie drewniane

eco!Booster wyznacza nowy standard skutecznego czyszczenia powierzchni drewnianych. Niezależnie od tego, czy chodzi o czyszczenie drewnianych mebli lub ogrodzeń w prywatnych ogrodach, czy też o profesjonalne czyszczenie całych drewnianych elewacji, okładzin lub deptaków: dzięki wydajności powierzchniowej o 50% wyższej niż w przypadku konwencjonalnej dyszy płaskostrumieniowej, wydajny eco!Booster pozwala oszczędzić czas, zasoby i pieniądze wszędzie tam, gdzie jest używany.

 

 

mycie samochodu

Czyszczenie pojazdów

Podczas czyszczenia pojazdów nie chodzi tylko lepszy wygląd. Regularne usuwanie zanieczyszczeń, takich jak pyłki, pozostałości owadów, sól drogowa itp. jest podstawą pielęgnacji, która utrzymuje wartość pojazdu. Pomimo zwiększonej wydajności eco!Booster robi to w sposób szczególnie oszczędny pod kątem zasobów.

 

 

eco!Booster dla myjek ciśnieniowych Home & Garden

Wysoka jakość czyszczenia. wysoka oszczędność wody.

Nowy, wyjątkowo wydajny eco!Booster od Kärcher. Osiągaj o 50% większą wydajność czyszczenia i oszczędzaj wodę, energię i czas. To może być nasze największe WOW w historii.

eco!Booster nadaje się do wszystkich myjek ciśnieniowych Kärcher Home & Garden klasy K 4, K 5 i K 7. Dobierz eco!Booster odpowiedni do danej myjki ciśnieniowej.

eco!booster dla myjek k4

eco!Booster 130 dla modeli myjek K 4

eco!Booster 130 nadaje się do wszystkich myjek ciśnieniowych Kärcher klasy K 4.

eco!booster dla myjek k5

eco!Booster 145 dla modeli myjek K 5

eco!Booster 145 nadaje się do wszystkich myjek ciśnieniowych Kärcher klasy K 5.

eco!booster dla myjek k7

eco!Booster 180 dla modeli myjek K 7

eco!Booster 180 nadaje się do wszystkich myjek ciśnieniowych Kärcher klasy K 7.

 

 

eco!Booster dla urządzeń wysokociśnieniowych Professional

Więcej niż oszczędność czasu. to zmienia zasady gry.

eco!Booster przenosi efektywność i zrównoważony rozwój w czyszczeniu na wyższy poziom dzięki 50-procentowemu wzrostowi wydajności. To rozwiązanie jest idealne do czyszczenia większych pionowych powierzchni wykonanych z delikatnych materiałów, a także do czyszczenia lekkich i średnio osadzonych zabrudzeń.

eco!booster dla urządzeń pro
schematycznie przedstawiona większa o 50% wydajność powierzchniowa

50% wyższa wydajność powierzchniowa

eco!Booster wyznacza nowe standardy, jeśli chodzi o czyszczenie delikatnych powierzchni. Zwiększona o 50% wydajność powierzchniowa oszczędza nie tylko czas, ale także energię i wodę.