Dofinansowania i dotacje

przykłady wykorzystania urządzeń profesjonalnych Karcher

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie realizacji dotacji i dofinansowań na zakup sprzętu.

Jako lider w sprzedaży urządzeń Kärcher w województwie zachodniopomorskim, nasza firma gwarantuje profesjonalne doradztwo oraz kompleksową realizację zamówień. Pomagamy dobrać odpowiednie rozwiązania w zakresie sprzętu i akcesoriów oraz środków chemicznych, gwarantując jednocześnie zakup w najlepszych cenach na rynku! Nie poniesiesz też żadnych kosztów związanych z doradztwem, a ponadto przejdziesz kompleksowe szkolenie z zakresu obsługi urządzenia i technik jego użytkowania. Szkolenie to potwierdzane jest wydaniem odpowiedniego certyfikatu, który jednocześnie pozwala na posługiwanie się logo Kärcher, jako Twojego Partnera Technicznego.

Realizujemy dotacje i dofinansowania dla firm, gospodarstw rolnych, jednostek samorządowych i innych działalności. Posiadamy bogate doświadczenie w realizacji dofinansowań, zdobyte przy setkach zrealizowanych zamówień tego typu. Szeroki wybór urządzeń profesjonalnych Kärcher dostępnych w naszej ofercie pozwala na swobodny dobór oferty dla konkretnego odbiorcy.

Jednym z ostatnio realizowanych przez nas programów tego typu była uruchomiona przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa akcja dopłat, związana z zagrożeniem afrykańskim pomorem świń (ASF) dla hodowców świń. W ramach tej akcji zaproponowaliśmy specjalnie skomponowane zestawy technologii dezynfekcji Kärcher do walki z z ASF

Dlaczego warto wybrać Kärcher Center Kerpol?

Jesteśmy aktualnie największym autoryzowanym przedstawicielem marki Kärcher w zachodniej Polsce, z ponad 25 letnim doświadczeniem (działamy nieprzerwanie od 1993 roku)! Nasze zaangażowanie i profesjonalne podejście do Klienta doceniła centrala firmy Kärcher, która przyznała nam status Kärcher Center Kerpol.

Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną obsługę sprzedażową oraz posprzedażową. Nasz serwis otrzymał od firmy Kärcher status serwisu klasy A, czyli serwisu o najwyższym standardzie

 

Profesjonalne urządzenia często wybierane przez naszych odbiorców:

czyszczenie wykładziny urządzeniem Karcher Puzzi

Ekstraktory do prania wykładzin,dywanów i tapicerki

Profesjonalne urządzenia spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych. Dogłębnie czyszczą runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd.

więcej »

czyszczenie sauny parownicą

Parownice

Parownice i odkurzacze Kärcher są produktami przyjaznymi środowisku. Technologia czyszczenia parowego nie wymaga stosowania detergentów i charakteryzuje się wielokrotnie niższym zużyciem wody w porównaniu do tradycyjnych metod czyszczenia co znacząco wpływa na obniżenie kosztów codziennego użytkowania.

więcej »

czyszczenie wywrotki myjką ciśnieniową

Myjki wysokociśnieniowe zimnowodne i gorącowodne

Bogata oferta urządzeń wysokociśnieniowych z podgrzewaniem wody i bez, zasilanych spalinowo i elektrycznie, mobilnych i stacjonarnych. Szeroki asortyment pozwala dobrać optymalne urządzenie.

więcej »

czyszczenie sklepu szorowarką

Szorowarki do podłóg

Szorowarki Kärcher to urządzenia przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich rodzajów podłóg twardych i elastycznych. Szeroka oferta pozwala bez trudu dobrać odpowiednie urządzenie do wielkości czyszczonej powierzchni.

więcej »

zbieranie zanieczyszczeń odkurzaczem w warsztacie

Odkurzacze uniwersalne

Odkurzacze profesjonalne przeznaczone do pracy na sucho i mokro. Przeznaczone do pracy w przeróżnych miejscach, w tym do pracy z drobnymi pyłami, pyłami niebezpiecznymi lub też specjalistyczne urządzenia dla piekarni czy straży pożarnej.

więcej »

zamiatanie podjazdu

Zamiatarki

Od zamiatarek prowadzonych ręcznie aż po duże zamiatarki przemysłowe. Sprawne funkcjonowanie układu zamiatania i odsysania pozwala na elastyczne stosowanie maszyn do czyszczenia posadzek zarówno w obiektach jak i poza nimi

więcej »

koszenie trawnika traktorem ogrodowym

Sprzęt ogrodniczy: kosiarki, pilarki i inne

Sprzęt wybierany przez firmy zajmujące się utrzymaniem zieleni. Proponujemy zarówno niewielki sprzęt, taki jak kosiarki, ale również duże maszyny ogrodowe w postaci wielofunkcyjnych traktorów ogrodowych.

więcej »

mycie podłogi mopem

Ręczny sprzęt czyszczący

Akcesoria do czyszczenia manualnego podzielone według obszarów ich zastosowań: osprzęt do posadzek, do powierzchni oraz do okien.

więcej »

mycie okien chemią Karcher

Środki czyszczące

Środki czyszczące i pielęgnacyjne Kärcher dostępne w naszej ofercie, opracowywane w taki sposób, by jeszcze lepiej wykorzystać urządzenia i akcesoria tej firmy, gwarantując przy tym optymalny efekt czyszczenia.

więcej »