Czyszczenie parą

Dogłębne czyszczenie bez użycia chemii

Sekretem skuteczności czyszczenia parowego jest kombinacja wysokiego ciśnienia i prędkości strumienia pary oraz jego temperatura. Czyli elementów, za które odpowiadają parametry techniczne parownicy. Gorąca para wodna, bez środków chemicznych, penetruje brud aż do dna powierzchni, na której on zalega, doprowadzając do jego oderwania. Dzięki temu jest w stanie usunąć brud z najmniejszych zagłębień bez użycia środków chemicznych. W czyszczeniu parą nie są wykorzystywane środki chemiczne, co zabezpiecza czyszczone powierzchnie przed odkładaniem się na nich alergenów.

Parownica Kärcher zabija 99.99% najczęsciej występujących w domu bakterii*

Dokładne czyszczenie typowych domowych powierzchni twardych parownicą Kärcher usuwa 99,99% powszechnie występujących bakterii domowych. Badanie zostało przeprowadzone w 2013 roku przez Instytut Higieny i Zdrowia Publicznego Uniwersytetu w Bonn.

czyszczenie kuchenki za pomocą parownicy
czyszczenie podlogi mopem parowym

Lepsza jak mop.**

Parownice Kärcher zapewniają najwyższy poziom higieny na powierzchniach twardych takich jak płytki, podłogi kamienne, PCV czy podłogi laminowane. Dysza podłogowa parownicy jest wyposażona w lamele, dzięki którym para wydostaje się na czyszczone powierzchnie silnie skoncentrowana. Dzięki wysokiej wydajności i intensywności czyszczenia parownice Kärcher zabijają 99.99% najczęsciej występujących w domu bakterii i są zdecydowanie bardziej higieniczne od mopa.

* Dokładne czyszczenie typowych domowych powierzchni twardych parownicą Kärcher usuwa 99,99% powszechnie występujących bakterii domowych.
** Dokładne czyszczenie parownicą Kärcher jest nieporównywalnie wydajniejsze niż ręczne czyszczenie mopem lub środkami czyszczącymi.

Jedno rozwiązanie dla wszystkich prac związanych z czyszczeniem domu.

Parownice to urządzenia wysoce uniwersalne w zastosowaniach. Pomogą Ci bez wysiłku wyczyścić wszelkie, wodoodporne powierzchnie w całym domu: podłogi, glazurę, lustra, okna, zlewy, kabinę prysznicową, sanitariaty, piekarnik, okap czy blat w kuchni. Ponadto idealnie sprawdzają się także w usuwaniu zabrudzeń z drobnych elementów takich jak armatura łazienkowa i kuchenna czy wąskich przestrzeni np. fug.

czyszczenie podlogi mopem parowym

Czyszczenie podłogi

Maksymalna czystość i higiena przy czyszczeniu płytek, powierzchni laminowanych, PCV i lakierowanego parkietu.

"Jesli chodzi o higienę to nigdy nie ufałem mopom w 100%. Z parownicą nie mam tego problemu."

czyszczenie podlogi mopem parowym

Czyszczenie kuchni

Armatura kuchenna, glazura, szkło okapy, płyty grzewcze, kuchenki, umywalki – wszystko to wyczyścisz bez stresu.

"Z parownicą całą kuchnię czyszcze błyskawicznie!"