Czyszczenie manualne

baner akcji czyszczenie manualne

Produkty dostępne w akcji

Jako lider wiodących technologii czyszczenia dbamy o to, by gama naszych produktów była dostosowana do potrzeb naszych klientów.

Oferowane produkty do czyszczenia manualnego zostały podzielone według obszarów zastosowań na: akcesoria do mycia okien, akcesoria do czyszczenia powierzchni, akcesoria do czyszczenia posadzek oraz grup produktowych: wózki, środki czyszczące.

Oferta jest ważna od lipca do końca września 2018.

W tym okresie wybrane produkty do czyszczenia manualnego mają specjalne ceny.

Po więcej szczegółów dotyczących promocji, kliknij w ulotkę po prawej stronie. Znajdziesz w niej listę produktów objętych akcją i ceny akcesoriów oraz środków czyszczących do czyszczenia manualnego

ulotka akcji czyszczenie manualne

Środki czyszczące i akcesoria do czyszczenia manualnego

Pomimo istnienia na rynku bogatej gamy maszyn, czyszczenie manualne w dalszym ciągu pozostaje powszechnie stosowaną metodą radzenia sobie z brudem.

Tam gdzie urządzenie nie jest w stanie dotrzeć, bądź się nie sprawdza, ręka specjalisty poradzi sobie znakomicie.

Obejrzyj film i zobacz jak wygląda stosowanie środków do czyszczenia ręcznego w praktyce.

plan wykorzystania sprzętu czyszczącego Karcher

Kompleksowe rozwiązania od jednego dostawcy

Kärcher jest dostawcą kompleksowych rozwiązań i technologii dla firm administrujących obiektami. Posiada nie tylko szeroką gamę urządzeń do czyszczenia wnętrz i terenów zewnętrznych, ale także środki czyszczące i akcesoria do sprzątania manualnego.

Firma zapewnia też kompleksową obsługę serwisową, fachowe doradztwo i szkolenia dla personelu na najwyższym poziomie. Kompletna technologia czyszczenia od jednego dostawcy gwarantuje najlepsze efekty oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności.