SB V1 Eco firmy Kärcher to urządzenie, które może być stosowane jako urządzenie stacjonarne lub przenośnie. Urządzenie to posiada zatem wszelkie predyspozycje do tego, żeby znaleźć zastosowanie w myjniach pojazdów. Podczas gdy odkurzacz na sucho/mokro w trakcie normalnej obsługi klientów schowany jest w obudowie ze stali szlachetnej chroniącej go przed działaniami niepożądanymi, to wykorzystywany na użytek własny spełnia wszystkie wymogi urządzenia przenośnego.

Urządzenie składa się z uniwersalnego odkurzacza (sucho/mokro) NT 45/1 Tact oraz trwałej, stalowej obudowy z wbudowanym wrzutnikiem monet.

Cechy i zalety

System automatycznego oczyszczania filtra
System TACT co 15 sekud w pełni automatycznie oczyszcza filtr z uwięzionych w nim zabrudzeń. Zapobiega to spadkowi siły ssącej nawet podczas odkurzania bardzo drobnego pyłu oraz korzystnie wpływa na żywotność filtra głównego.

System mocowania węża
Wąż ssący zamocowany jest na odciągu (opcja), co zapobiega jego uszkodzeniu, wyrwaniu oraz pozostawieniu na wilgotnym, brudnym podłożu po zakończeniu odkurzania. Ten sposób mocowania ułatwia też wygodne odkurzanie wnętrz pojazdów.

Dane techniczne
Moc przyłącza (kW) 1,38
Napięcie zasilania (V) 230
Częstotliwość napięcia zasilania (Hz) 50-60
Waga (kg) 48
Wymiary (dł x szer x wys) (cm) 78,0 x 78,0 x 190,0
Pojemność zbiornika (l) 45
Wydatek powietrza (l/s) 61
Podciśnienie (mbar) 230
Poziom ciśnienia akustycznego (dB (A)) 63

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć

SB V1 Eco żeton

  • Producent: Kärcher
  • Kod produktu: 1.572-112.0
  • Dostępność: W magazynie
Masz pytania lub potrzebujesz pomocy?
Zadzwoń do nas!
+48 91 4643640

Produkty powiązane